PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96123}

Goofy i inni

Goof Troop
6,7 1 252
oceny
6,7 10 1 1252
Goofy i inni
powrót do forum serialu Goofy i inni

Jak mnie to denerwuje, że Niemcy nadal cieszą się urokami tej kreskówki (w SUPER RTL), a my Polacy kieeedyś bardzo dawno temu mogliśmy raz... I to jeszcze na początku lat mojego życia. A teraz mamy na to jeszcze mniejsze szanse, tym bardziej, że cykl Walt Disney przedstawia został usunięty z TVP 1. Cały czas z uporem maniaka pokazywali co kawałek Aladyna oraz Timona i Pumbę. A takie kreskówki, jak "Goofy i inni", "Kacze opowieści", "Produkcje Myszki Miki" i "Kacza paczka" były raz i już nie wrócą...

Konieczko

Teraz ten serial emitują na Disney Channel od poniedziałku do piątku o 11.00, w sobotę i niedzielę o 12.50 i 15.10. Polecam świetby serial. moja ocena to 10/10

ocenił(a) serial na 7
twin_2

Tak... teraz od jakiegoś czasu mam DISNEY CHANNEL i mogę to oglądać i jest zajefajnie :) Ba, teraz to oglądam jak najczęściej. Podobno jednak teraz jest nowy dubbing, ale nie szkodzi, bo tamta wersja leciała tak dawno, że już nie pamiętam tamtych głosów, więc jakby nie ma to już znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones