PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194062}

Gorzka zemsta

Pasión de gavilanes
7,6 5 920
ocen
7,6 10 1 5920
Gorzka zemsta
powrót do forum serialu Gorzka zemsta

ich buty

ocenił(a) serial na 10

telcia super inna od pozostałych mogli by nakręcić pdg po latach każdy ma już swoją familię itp, co mnie śmieszy to te ich buty siostry robią na farmie w szpilkach po za tym tam taki skwar oni zawsze w zimowych butach i grubo odziani. Jimena niby modelka ale grubsza od Normy...

ocenił(a) serial na 9
martaksp_87

Hahahah. :) też pamiętam, że zawsze mnie to zastanawiało, jak oglądałam ten serial :P

martaksp_87

Fotomodelka jak już.

ocenił(a) serial na 10
marry222

Modelka grała w reklamach, fotomodelka do zdjęć tylko pozuje, Jimena grała i pozowała więc modelka choć bardziej xxl jak Anja Rubik patrząc na grubość jej ud z sióstr Norma była najładniejsza i najszczuplejsza, Sara też nogi masywne miała mimo niskiego wzrostu.

martaksp_87

No fakt chodziły w szpilkach, ale to głównie jak nie musiały dużo chodzić, lub jeździły samochodem/ na koniu a jak np Sara pracowała na rancho to nie miała obcasów. Jeżeli chodzi o Jimenę, to nie była modelką ani fotomodelką, tylko występowała w reklamach, a to co innego, bo w reklamach mogą występować różne osoby i stare i brzydkie, grube, chude, piękne itd. Bez przesady. Akurat Jimenie się udało bo znalazła się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, równie dobrze na jej miejscu mogła byc Sara czy Norma, czy jeszcze ktoś inny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones