PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 426
ocen
7,7 10 1 115426
6,9 8
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Dzisiaj oglądałam odcinek jak Gabrielle dowiedziała się kto ją prześladuje i okazał się nim jej ojczym,który ją kiedyś zgwałcił jak miała 15,później jej mąż go zabił.Moje pytanie jest takie czy w jakimkolwiek odcinku tego serialu Gabrielle powiedziała wszystkim co ją spotkało(Przyjaciółkom i mężowi)?? Jeśli tak to proszę o odcinki.Zależy mi na tym.

MartaRut22

Nie było to pokazane, ale w samym finale siódmego sezonu Bree spytała się kto to. Gabi odpowiedziała jej, że Alejandro a wtedy Lynette odezwała się, ze słowami "ten który...?" co oznacza, że widziały co jej zrobił.

Carlosowi też powiedziała, ale samej sceny nie pokazano. Wspomniała o tym, że mu powiedziała w odcinku 2x15 (gdy przyjechała jej matka; 24 minuta odcinka) i w 7x14 (przed terapią; 35 minuta odcinka), gdy Gabi wyraźnie wspomniała "tylko raz, po ślubie, miałeś prawo wiedzieć".

michu1945

"wiEdziały", nie "widziały". Pardon.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Jak precyzja minuty odcinków , he he :-)

użytkownik usunięty
MartaRut22

Dla mnie to był straszny kicz. Normalnie w każdy serial muszą to molestowanie wcisnąć.

ocenił(a) serial na 9

Mnie śmieszy jak do seriali na siłę wciskają podmienienie dziecka przy porodzie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones