PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 562
oceny
7,7 10 1 115562
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko
ocenił(a) serial na 9
nathalie34

Joooohn...!

ocenił(a) serial na 10
panna_adrianna_89

John to było ciacho .

użytkownik usunięty
nathalie34

Moze i byl ale taki niezdecydowany i sam niewiedzial czego chce i nie myslal realnie. Najpierw w gabi potem z dzun czy jak jej tam potem znowu chcial z gabi potem mial narzeczona znowu z gabi potem z nia nie chcial. Potem jak rozwiodl sie to znowu chcial byc z gabi. A jak ona juz miala dzieci i ja spotkal znowu chcial byc z nia pomimo ze ona byla szczesliwa z carlosem i twierdzil ze nie jest z nim szczesliwa. Dla mnie on powinien sie leczyc

ocenił(a) serial na 10

W sumie powinien , zmieniał kobiety , niby nie , sam nie wiedział co zrobić, ale przystojny był i pewnie dlatego scenarzyści zafundowali mu taką rolę.

użytkownik usunięty
nathalie34

taki niezdecydowany nie myślący realistycznie.... Też bezczelny np. jak carlos był jż w więniu to on bez jej zgody przyniósł swoje rzeczy do jej domu...

użytkownik usunięty
nathalie34

w styczniu bedzie rok jak wszystkie odcinki obejrzałam drugi raz. Chcę obejrzeć je 3 raz ale dopiero w styczniu obejrze..

użytkownik usunięty
nathalie34

Do polowy 2 seonu irytowal mnie carlos(z wiadomych powodow) ale potem zaczął mnie irytowac John. Jak go widzialam to mialam mu ochote przy.... Kiedys lubialam filmy z tym aktorem ale teraz jak go widze w innych filmach to tez mam mu ochote przy...

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie najlepszy - Tom!!! Tez bym chciala takiego meza

użytkownik usunięty
rachel20

Tom jako mąż świetny Carlos z resztą też ;) Alw Carlos dopiero jak się ponownie pobrali...

ocenił(a) serial na 9
rachel20

dokładnie, mąż (nie)idealny :D superprzystojny.

nathalie34

Mike jako całokształt zanim się odezwie ( :D ), John... chyba nie muszę tłumaczyć :D, Matthew no i Pan Scavo zawsze mnie chwytal za serce od pierwszych chwil. Chciałam mieć takiego męża :D

ocenił(a) serial na 10
LillAnn

Super wszyscy, życzę Ci zatem tak fajnego męża jak Tom Scavo.

nathalie34

Jeśli chodzi o poczucie humoru to byłby idealny! :)

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Carlos i Tom :)

ocenił(a) serial na 10
urinmyveins

Oni też , ale Mike miał w sobie ćoś!

ocenił(a) serial na 7
nathalie34

Generalnie Mike, a później też Carlos

ocenił(a) serial na 10
pocachontasss

Carlos wydawał mi się troszkę za gruby .

nathalie34

Carlos mega przystojny! Lubię takich meksykańskich ;D

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

Mike spoko ciasteczko, ale z sezonu na sezon robił się coraz nudniejszy, generalnie grał go bardzo słaby aktor, 8 sezonów jedna twarz. Najbardziej jednak spodobał mi się Carlos, ale tylko i wyłącznie z zarostem

ocenił(a) serial na 10
joannavonb

Dokładnie. Carlos bez zarostu wyglądał fatalnie a z zarostem przystojniacha.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Mi się z ostatniego sezonu Ben podobał ;) mmm ciacho

ocenił(a) serial na 10
GovernmentHooker

Oj, tak , Ben był przystojny, Taki prawdziwy facet.

ocenił(a) serial na 10
nathalie34

Rick Coletti to mój faworyt (ten włoski kucharz z pizzerii Scavo). Piękny, miły i umie świetnie gotować ;) Ben też świetny, odważny i czuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones