PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 562
oceny
7,7 10 1 115562
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Jakie Waszym zdaniem były najlepsze momenty, które tak Wam się spodobały, że utkwiły
Wam w pamięci :) ? A jakie najsmutniejsze ? Ja pamiętam, że jak oglądałam ostatni sezon
to miałam szklanki w oczach jak Mike umarł i był jego pogrzeb, a później jak pokazywali
ostatnie chwile Karen :( A najlepsze to hmm... Jeszcze nie wiem :) Ale przypomniało mi się
jak Bree pytała Danielle :

Bree: Jak było w szkole?
Danielle: W porządku.
Bree: To dobrze. Gdzie Andrew trzyma marichuanę?

Bree moim zdaniem później była lepsze gdy się wyluzowała ;) Choć jak zawsze musiała
nosić swoją maskę idealnej gospodyni :)

ocenił(a) serial na 9
x3kuniax3

Szczerze? Było ich tak wiele, że naprawdę jest mi ciężko cokolwiek wybrać. Każda z desperatek buła unikatowa, na swój sposób oczywiście, i każda przeszła przez różne dramaty jak i radosne chwile. Nie potrafiłbym nawet wybrać najlepszej 10, a o jednym nie wspominając :) Ogrom, ogrom i jeszcze raz ogrom.

ocenił(a) serial na 9
x3kuniax3

Moim wyznacznikiem najsmutniejszych momentów są oczywiście dzikie ryki w poduszkę, a zdarzyło się to parę razy:
- odcinek w supermarkecie, gdzie zastrzelili Norę
- historia ze złotą rączką
- kiedy prawdziwa córka Gabi wyjeżdżała
- wspomnienia Davida Dasha
- śmierć i pogrzeb Mike'a- najbardziej zaryczany odcinek
- kiedy aresztowali Paula

Co do najśmieszniejszych... dużo tego było. Sytuacje z Lee zawsze mnie rozbawiają. Poza tym podobał mi się odcinek jak Lynette podawała się za swojego szefa, żeby rozpalić jego żonę. I oczywiście cytat Bree:
"Wspaniale mi się z Tobą kochało. Masz mufinkę."

ocenił(a) serial na 10
kliva

przez te wszystkie 8 sezonów takich momentów było wiele. Prawie w każdym odcinku była jakaś scenka która mnie rozbawiła. Ale najbardziej wzruszające były w ostatnich odcinkach 8 sezonu. Nigdy się tak nie popłakałam na z żadnym z filmów. Może dlatego ze przez tyle lat byłam tak przywiązana do tego serialu. Teraz gdy się skończył czuję straszną pustkę. Bardzo będzie mi brakowało DH..:(

x3kuniax3

ja tam najbardziej lubie teksty narratorki i początki każdego odcinka np.:" jak marta walnęła gościa na taczkę i wywaliła w kwiaty bree i na koniec komentarz jeśli chcesz wygrać musisz tego mocno chcieć, jak gaabi walczyła z huanitą o carlosa gabi przekupiła go seksem i teks narratorki huanita zapomniała najważniejszej roli rywalizacji: nigdy nie lekceważ wroga lub to : WRÓG MOJEGO WROGA JEST MOIM PRZYJACIELEM i gazeta w szprychach i na koniec: Karen McCluskey lubiła pomagać innym, co jej zdaniem dawało jej prawo do pomocy samem sobie...

adasgadas

Jeśli chodzi o najsmutniejszy moment to jak już ktoś wcześniej zauważył była to śmierć i pogrzeb Mike'a
Co do wesołych sytuacji było ich tak wiele przez te 8 sezonów że ciężko było by wypisać je tu wszystkie :)

ocenił(a) serial na 10
zzuziaaa

Tak zgadzam się z Wami, najsmutniejsze to było kiedy Mike został postrzelony i umarł. Boże jak wtedy ryczałam... Jak Mike dowiedział się że Susan dała pieniądze Zachowi, że by wyjechał i jak się on dowiedział i wtedy ona wybiegła za nim z płaczem w tej sukni ślubnej i tak krzyczała, jak Karen McCluskey umierała. Jak po tornadzie Lynette czekała, czy jej rodzina wyjdzie z pod tych ruin, bardzo wzruszające, jak ta awionetka się rozbiła na Wisteria Lane. Jeszcze jak Susan opuszczała Wisteria Lane i tak duchy się pokazały wszystkich ale wtedy to nie wiem czy płakałam ze wzruszenia czy dlatego, że to już koniec :)... Dużo by tu wymieniać na prawdę ...
A co do śmiesznych sytuacji to było np. jak u Gaby i Carlosa mieszkała ta dilerka narkotyków, i Gaby się z nią biła o tę pieniądze i kazała Carlosowi wezwać na pomoc, to on zamiast do drzwi i wołać policję to on do szafy :). Zabawne też są sceny jak jest Lee, ja jak go zobaczę to już się śmieję, jak Mike znalazł nagą Susan w krzakach, wiele było takich scen, ale nie sposób ich wszystkich wypisać :)

ocenił(a) serial na 10
x3kuniax3

najsmutniejszy odcinek (cały) to ten z pogrzebem Mike'a, kiedy Susan wygłaszała mowę i wychodzili z kościoła, płakałam :c
najlepsze momenty? w każdym odcinku można znaleźć co najmniej jeden, nie sposób ich wymienić :)

kasienka1230

mi to jest smutno, że się gotowe już skończyły :(( dla mnie mogłoby to lecieć wiecznie !

ocenił(a) serial na 10
dwabambosze4

Tak masz rację, dla mnie też :)

ocenił(a) serial na 10
dwabambosze4

no dokładnie, mam to samo, nawet jakby mieliby tylko pokazywać jak jedzą obiad, byleby trwało :P i żeby Mike wrócił

ocenił(a) serial na 10
kasienka1230

*jak mieliby

ocenił(a) serial na 10
kasienka1230

Pewnie :) Dla Mnie to mogłoby to w nieskończoność lecieć :) Trzeba chyba na dvd zrobić sobie powtórkę wszystkich sezonów :)

x3kuniax3

zdecydowanie dużo, ale jak już wyżej ktoś napisał - śmierć Mike.. przeryczałam również..

ocenił(a) serial na 10
nightmareday

zdjęcie serialu to największy cios jaki mi zadała telewizja kiedykolwiek

ocenił(a) serial na 9
Marcia1246

Momenty hmm..
Smutne, to oczywiście historia raka Lynette oraz alkoholizm Bree.. Odcinek ze snem Lynette był smutny oraz ten w którym Mary Alice przez okno podała Lynette pistolet aby ta się zastrzeliła kiedy nie wytrzymywała z dziećmi..

ocenił(a) serial na 10
Shattered1

A odcinek ze śmiercią Edie też był smutny, i jak koleżanka pani McCluskey zginęła w tornadzie ale uratowała dziel Linete

x3kuniax3

Jest bardzo wiele momentów, które uwielbiam, ale jeden, najbardziej wzruszający, szczególnie utkwił mi w pamięci: Lynnette, gdy pokonała raka.

A z bardziej przyziemnych - podobała mi się mini-gra Mike-Adam-Orson (gdy szantażowali się nawzajem, a chodziło o przepisanie leków) ;)

ocenił(a) serial na 10
Narysowana

Smierc Mikea byla rzeczywiscie najsmutniejsza, ale wszystkie takie momenty byly smutne.

- smierc Rexa. Bree konczy czyscic srebra i potem zaczyna plakac.
-Bree zdewastowana po informacji, ze to George zabil Rexa
- Rak Lynette
-Smierc Karla, Karen, strzelanina w sklepie, huragan i i czekanie Lynette na dzieci
- ostatnia scenia z duchami, moze byla troche oklepana ale jednak wzruszajaca
-Ogolnie Bree w drugim sezonie, jej problemy z Andrew, zgloszenie sie do szpitala
- SMIERC EDDIE! Wiem, ze usmiercili ja bo ona i Marc mieli nieporozumienia, ale byl to strasznie slaby sposob na zabicie jej.
-Ogolnie postac Zacha jest bardzo smutna, po smierci Mary Alice byl strasznie zagubiony, potem te
dziwactwa z Gabrielle i uzaleznienie od narkotykow...
- MJ po smierci Mikea, moment kiedy upuszcza ten sloik byl bardzo smutny

Jest ich duzo wiecej, ale kto by wszystko spamietal :)

Ze smiesznych to zawsze lubilam sprzeczki Karla z Susan, byly przezabawne.
-Lee. Super postac, fajna przyznazn z dziewczynami. Lubilam kiedy plotkowal z nimi, zawsze mowil cos zabawnego :)
- Robienie ciasta przez Gabrielle
-Bree i jej pierwszy orgazm!!!!!
-Tom i Lynette, calokszalt :)
Juanita, zabawna, szczegolnie w rozmowach z Gabby :D MJ, przeuroczy.
- Mary Alice jako nauratorka, bardzo ironiczne, z moralem wypowiedzi sa swietnie na poczatek i koniec odcinka

Oj, nie pamietam wiecej ale bylo ich wieeeele :)

ocenił(a) serial na 8
x3kuniax3

Dla mnie najsmutniejszym momentem był koniec serialu - ostatni odcinek, gdy wszystko się skończyło. :(
A najśmieszniejszym, kiedy Gabriele w czasie kłótni z niewidomym Carlosem otworzyła mu piekarnik i on się przewrócił. Wiem że to głupie, ale do dziś jak otwieram swój piekarnik to przypomina mi się ta scena. :D

x3kuniax3

Śmiesznych, czy wzruszających momentów była cała masa: praktycznie coś w każdym odcinku.

Najsmutniejszy był tylko jeden: ostatnia rundka Suzi po Wisteria Lane przed przeprowadzką i zakończenie całego serialu.

x3kuniax3

A mi sie nasuwa tekst Edie w odcinku 7 drugiego sezonu.. dziewczyny siedza przy stole, jezda lody i lezy zdjecie usg Gabrielle..
Edie : -Nie mogę jeść kiedy macica patrzy sie na mnie ;)

ocenił(a) serial na 10
msla

hehe :D

ocenił(a) serial na 10
x3kuniax3

oglądam ponownie, po roku przerwy i naprawdę wszystko mi się podoba, znowu.

z odcinków, które oglądałam zapamiętałam tyle:
* Carlos schowany pod suknią ślubną Gabi kiedy Victor wchodzi do pokoju
* zjarana Lynette na przyjęciu u Susan
* Lee - ta postać jest ogólnie bardzo zabawna

ze smutniejszych fragmentów:
* Gabi, której zabierają dziecko, które razem z Carlosem ukradli
* Lynette i Tom podczas wizyty w szpitalu, kiedy to Lynette dowiaduje się o raku
* odcinek z tornadem - Lynette czekająca na dzieci
* odcinek z przyjęciem bożonarodzeniowym, kiedy umiera Karl
* kiedy mąż Edie chciał zabić MJ'a / Susan

aczkolwiek do absurdów serialowych dodałabym śmierć Edie - no naprawdę mogliby zrobić to w bardziej realny sposób.

x3kuniax3

Moment najzabawniejszy: właściwie dwa:
1) gdy Bree z wściekłością odstrzela głośnik George'owi
2) w VIII serii, gdy do samochodu, w którym siedzi Bree włamuje się jakiś bandyta, a ona to: Oh my God! I could kiss you!

Moment najsmutniejszy - na pewno nie była nim śmierć Mike'a. Potrafię się zdystansować do serialu. Bolała mnie śmierć Karen McCluskey - aktorka wkrótce po zakończeniu zdjęć sama zmarła na raka. Chyba jako jedyna zagrała samą siebie.

ocenił(a) serial na 8
x3kuniax3

Mnie poruszył ten odcinek, w któym Lynette dowiaduje się, że jest zdrowa i pojawia się metafora szkodnika, który atakuje jej dom. Ta jej wściekłość w oczach, gdy krzyczy do Toma, że nie pozwoli zaatakować swojej rodziny i jego wzrok, gdy zaczyna rozumieć, że dla Lynette walka z oposem, to walka z rakiem. I ta ostatnia scena, gdy Lynette dostaje wyniki badań, wychodzi do ogordu i widzi martwego oposa.
Ten pomysł reżyserów na taką alegorię choroby zrobił na mnie wrażenie.
Smutna była dla mnie śmierć Karla. Mimo jego wielu wad uwielbiałam sposób w jaki z Susan sobie dogryzali :) W ogóle jego postać nadwała takiego pieprzu do scenariusza.

A jeśli chodzi o zabawne momenty, to uwielbiam te odcinki gdzie pojawia się matka Lynette, z nią wszystkie sceny są świetne i odcinek, gdzie piecze ciastka z ziołem :D Niezła była z niej babcia.
I też tak bardziej ogólnie, uwielbiałam epizody z Karlem. Przepychanki słowne jego i Susan, jego naśmiewanie się z jej kolejnych facetów. Karl był fajny :)

x3kuniax3

Hejka , gdzie można pobrać w miarę dobrym lektorem ( lub chociaż napisami pl ) cały 3 sezon ? :)

GotTheLife

c h o m i k u j, najlepiej w formacie RMVB

ocenił(a) serial na 9
x3kuniax3

Zabawnych momentów było mnóstwo, nie sposób wymienić . Humor był jednym z najfajniejszych elementów tego serialu :D
Wzruszających scen też było sporo. Na przykład pamiętam, że płakałam, gdy Gabi żegnała swoją biologiczną córkę. Było tego oczywiście więcej, ale trudno sobie teraz wszystko przypomnieć.
Sporo płakałam w czasie odcinka poświęconego śmierci Mike'a.
Nie mogłam powstrzymać łez w czasie rozpadu najpiękniejszego małżeństwa w serialu, w którym byłam wręcz zakochana - Toma i Lynette. Płakałam prawie za każdym razem, kiedy rozmawiali.


ocenił(a) serial na 10
x3kuniax3

Wzrusza i śmieszy, najlepszy serial tej dekady , myślę że rzaden inny go nie pobije. Dla mnie najsmutniejsze momenty to wtedy jak Mike zginął i jak Gabrielle bezpowrotnie utraciła biologiczną córkę Grace. Najśmieszniejsze ? No cóż było ich wiele, jak Suzan chowa się za krzakami golusieńka , jak Gabrielle bierze ślub a Carlos chowa się pod jej suknią ślubną , albo jak Gabrielle wychodzi z walizki w windzie po tym jak wyszła z pokokuJohna. Jest wiele takich momentów. Pozdrawiam wszystkich fanów serialu :-)

ocenił(a) serial na 8
nathalie34

...właśnie dziś (z przypadku) obejrzałam kolejny raz odcinek z pożegnaniem Mike...najpierw była łezka,potem dwie a potem...musiałam się chlasnąć bo dramat się zrobił :-/

ocenił(a) serial na 10
Tamilina

To był zapewne najsmutniejszy moment gdy Mike ginie , te wszystkie urywki życia które kamera tak szybko nam relacjonuje , wzruszyłam się wtedy bardzo !!

nathalie34

Śmiesznych scen jest mnóstwo za dużo by wypisać ale kilka przychodzi mi na myśl ; zjarana Lynette na imprezie U Suzan , gdy bliźniaki budzą Lynette z pytaniem gdzie są jajka i gdzie Lynette się wzrusza ze się wyprowadzają robią zdjęcie a okazuje się ze zamieszkują naprzeciwko xd A smutne to cały ostatni odcinek. ...ryxzalam jak bóbr ; (

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones