PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 380 973
oceny
8,8 10 1 380973
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Mi sie wydaje że to Cersi otrufła joffa. BO w serialu w odc 2x10. Mowiła do tommerna że to on bedzie królem. CO myślicie?

ocenił(a) serial na 9
Replikant1

Czytałam książkę i nie, to nie ona otruła Joffreya.

ocenił(a) serial na 10
karolinator

a kto?

ocenił(a) serial na 10
Replikant1

Jalabhar Xho

ocenił(a) serial na 10
potas13

kto?

Replikant1

Replikant2

Replikant1

Ned Stark.

ocenił(a) serial na 6
Replikant1

Może ja odpowiem na poważnie. Ciekawa teoria z Cersei, ale ona zbyt kocha swoje dzieci, a do Tommena powiedziała to ot tak. Nie wiadomo tak naprawdę kto otruł Joffrey'a, ale najprawdopodobniej to jego narzeczona razem ze swoją babką - czyli Margaery Tyrell i Olenna Redwyne aka "Królowa Cierni". Nie potwierdzam, tylko znam taką teorię.

ocenił(a) serial na 10
Cecylio

To po co Tyrion sie przyznawał sie do zabicia Joffa?np Jaimeu powiedzał jak go uwolnił że zabił jego syna

Replikant1

SPOILERRR

Cecylio nie doprecyzował - Tyrion brał udział w spisku, a przyciśnięty przez ojca, Cersei i całą tę śmietankę z KP w końcu puścił parę z ust, GDY WIEDZIAŁ że nie ma już szans na ratunek <w końcu, było nie było, honorowy z niego gościu na swój sposób>. Przy Jaime'im tylko powtórzył cała prawdę, co by wkurzyć braciszka który wyjawił mu prawdę o Tyshy.

matiiii

No proszę, w końcu przejrzałeś na oczy :P

fune

xDXDXD

ocenił(a) serial na 10
matiiii

hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones