Ile będzie sezonów?

ostatnia wypowiedź: Razengoroth
escap89 escap89
ocena: 9

Czy ktoś z was (mówię o osobach, które przeczytały książki) może mi powiedzieć ile+/- będzie sezonów tego kultowego serialu? : )

• Zoloap98 Zoloap98
    ocena: 10

są przewidziane 4 sezony. A autor książek ma w planie ( z tego co wiem ) wydać jeszcze 2 książki o ile wcześniej nie wyzionie ducha. Ale nie wiadomo. Na tą chwile 4 sezony :D

• escap89 escap89

Dzięki stary za szybką odpowiedź : ) Końcówka w ostatnim odcinku była zaje... :D Oby więcej takich momentów. Już się nie mogę doczekać momentu gdy nasza blond Pani użyje smoków/nieskalnych w prawdziwej walce :D

• bietaaa bietaaa

Zamówione są na tę chwilę 4. Jeżeli popularność serialu się utrzyma to zrobią następne. Aktualnie myślę, że materiału starczy na ok 5 sezonów. Oczywiście w trakcie produkcji serialu Martin będzie sobie powolutku pisał 2 ostatnie tomy, które w zależności od zawartości wystarczą na 1-2 sezony. Czyli ostatecznie można teoretyzować, że sezonów powstanie 6 lub 7, przy czym skłaniam się bardziej ku drugiej opcji.

• Razengoroth Razengoroth

Wiadomo czy nastepne tomy rowniez maja byc upchniete w jednym sezonie ?

• bietaaa bietaaa

Z tego co wiem to sezon 3 to pierwsza część tomu 3 czyli Nawałnica mieczy: Stal i Śnieg i kawałek drugiej części 3 tomu.
          4 sezon do dokończenie drugiej części 3 tomu + tom 4 czyli Uczta dla Wron. A kolejny 5 sezon to ewentualne dokończenie tomu 4 + tom 5 czyli Taniec ze Smokami.
          Trochę to zawile brzmi, mam nadzieję, że nic nie pomieszałam ;P wychodzi na to, że na jeden sezon wypada trochę ponad jeden tom sagi.

• Razengoroth Razengoroth

ok wiem o co chodzi , po rostu sam nei wyobrazam sobie zeby dali rade to wszystko upchnac w 10 odcinkach

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: