PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 028
ocen
8,8 10 1 381028
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Nawałnica mieczy

ocenił(a) serial na 10

Wiem, że głupia prośba, ale gdy czytam książki to z dużym rozmachem. Podczas czytania nie mogę się doczekać co się dzieje dalej. I podczas czytania pierwszej części Nawałnicy mieczy ominąłem 2 czy 3 rozdziały poświęcone Davosowi :D. I to rodzi się moja prośba niech mi ktoś pokrótce streści co się działo właśnie w tej części z Davosem, jego synem i Stannisem, i oczywiście mniej więcej co się działo w rozdziałach im poświęconym :). Wiem, że to wstyd tak omijać, ale naprawdę nie miałem ochoty o nich czytać, a teraz mam obawy o to, że coś się ważnego wydarzyło :D Dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
musicinyou

Rozdziały Davosa także mnie męczą, jednak staram się je choćby przelotnie przeczytać. Spróbuj do nich wrócić :P

ocenił(a) serial na 8
musicinyou

Przez chwilę zastanawiałam się, czy to nie trolling o_O. Nie mam pojęcia, jak można w taki sposób czytać książki.
Niemniej jednak to Twoja sprawa, a streszczenie fabuły to nie problem.

Spoilery:
rozdział 1 - Davos przebywa na wyspie, gdzie dopłynął po tym, jak wydostał się z płonącego statku. Wydaje mu się, że umrze z wyczerpania i głodu, ale ratuje go statek Salladhora Saana, który tamtędy przepływa.
rozdział 2 - Davos zostaje zawieziony na Smoczą Skałę. Dowiaduje się, że Saan został mianowany lordem Czarnej Zatoki. Davos próbuje zamordować Melisandre, ale zostaje złapany przez Florenta i wtrącony do lochu.
Rozdział 3 - Davos siedzi w celi, odwiedza go Melisandre, która mówi mu o wojnie pomiędzy światłem i ciemnością i o tym, że dobrze przysłuzył się jej Bogu. Florent zostaje oskarżony o zdradę, bo chciał zawrzeć pokój z Lannisterami.

To mniej więcej tyle, może ktoś doda coś więcej. A na przyszłość radziłabym jednak czytać całość, albo wracać do poprzednich rozdziałów.

ocenił(a) serial na 10
Dakinia

Ale tam było dwóch różnych Florentów. Ten, co go aresztował to Axell, a ten, co siedział z Davosem w celi to Alester, jego brat.

ocenił(a) serial na 8
potas13

Słuszna uwaga, faktycznie to byli różni Florentowie.

ocenił(a) serial na 10
Dakinia

Wiem, wiem moja wina :). Dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 8
musicinyou

im dalej w las chodzi mi o książki tym Davos ciekawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones