PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91473}

Graczykowie

4,5 14 796
ocen
4,5 10 1 14796
Graczykowie
powrót do forum serialu Graczykowie

Zauważyłem błędy logiczne, wynikające zapewne z nieudolności scenarzystów. Mianowicie:
-kKedy babcia Aniela, matka Jadzi przychodzi do nich w jednym z pierwszych odcinków i widzi Rafała to pyta czy to jest Rafał czy Lucuś, a przecież Lucuś mieszkał razem z nią więc jak mogłaby nie rozpoznać który jest który
-Buła mówi Graczykom, że mieszkanie obok nich wynajmuje jego syn Walduś, a w następnych odcinkach Buła też tam mieszkał

ocenił(a) serial na 6
Faraon_5

żal.pl :)

Faraon_5

Jesli chodzi o pierwsza kwestie, to jest zdaje sie 3 albo 4 odcinek, wiec Lucuś jeszcze wtedy mieszka z rodzicami, dopiero troche pozniej zamieszkuje u babci, bo ma blizej do szkoly czy cos takiego.....
Co do drugiej kwestii to, rzeczywiscie nie trzyma sie to kupy, brzydko mowiac, ale tam kazdy odcinek byl o czyms innym, to nie Klan czy M jak milosc, ze jest kontynuacja w kazdym odcinku, wiec na takie myki jeszcze mozna sobie pozwalac.

ocenił(a) serial na 7
literaat

Wróciłem do oglądania serialu po dobrych kilku latach i też się zastanawiałem co się stało z młodszym synem Graczyków - bo w odcinku "Przeprowadzka" nic nie było na temat Lucusia (występują tylko Malina i Rafał którzy mają zamieszkać razem w pokoju) . I podobnie na kwestie mieszkania Buły :) Poza tym czy ktoś wie czy chłopak grający Lucusia wystąpił jeszcze w czymś innym ???

yetiy

Lucuś pojawił się jeszcze w jednym z odcinków. Jak ukrywał się przed babką. A ogólnie to niby z tą babką mieszkał na stałe.

Faraon_5

Gdy ona pytała o Lucusia czy to Rafał lub odwrotnie to mieszkała gdzie indziej.
A Buła stale mieszkał na wynajętym przez syna mieszkaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones