PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630096}

Grand Hotel

Gran Hotel
7,9 6 446
ocen
7,9 10 1 6446
Grand Hotel
powrót do forum serialu Grand Hotel

podobny serial

ocenił(a) serial na 10

nie przepadam za serialami ale w tym sie zakochałam i ubolewam, ze już go obejrzałam. szukam czegoś bardzo podobnego o takiej tematyce, wątku miłosnym i z tak świetnymi aktorami. znacie coś podobnego? Jest tu humor, intryga, miłość, napięcie i łzy - wszystkie emocje, cudowny!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
rybcia303

Mam takie samo zdanie polecam Ci serial z zupełnie innej bajki ale dla mnie arcydzieło "Outlander "

ocenił(a) serial na 10
Ika8028

dziękuję:) A gdzie można obejrzeć outlander? to też hiszpańska produkcja?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Ika8028

pierwszy obejrzałam wciągnął mnie, ale przy drugom chcą mój nr tel, czy to bezpieczne? czy będę płacić jakiś dziwny abonament? poradź proszę:)

ocenił(a) serial na 10
rybcia303

Musisz poczekać 15 sekund tam się wyświetla czas i potem już za darmoszkę :) Link masz na poczcie

ocenił(a) serial na 9
rybcia303

El Barco jest Hiszpanski

rybcia303

Poldark cudowny, polecam!

film_lubie

dziękuję,, zaraz bede go szukac:)))

film_lubie

obejrzałam juz 6 odcinków i twz bardzo mi sie podoba, dziekuje:)

film_lubie

Proszę napisz, czy w POLDARK jest tylko 8 odcinków w I seoznie? nie moge znaleźć nic więcej...

ANNA_BRZOSKA

Kręcą dalsze części, ale jeśli to Cię pocieszy - pokazała sie drukiemm ksiażka po polsku w tym roku- zajrzyj do biblioteki lub księgarni

rybcia303

El Internado, również z Yonem Gonzalezem. Uwielbiam.

KeiChan

Popieram. Noce zarywałam tak mnie wciągnął

rybcia303

A Spróbuj serial Dama w czarnym welonie - wyświetlany by l w wakacje 2015, a teraz są powtórki w TVP1 HD

rybcia303

Spróbuj Zagadki Kryminalne Panny Fisher.
Bardzo fajny i klimatyczny serial. Z ciekawymi postaciami i zagadkami, interesującym wątkiem miłosnym, a wszystko zapakowane w ładną otoczkę lat 20-tych.

ocenił(a) serial na 8
Menasa

A ja polecam Velvet. Taka, komedia romantyczna ale z pomysłem. Serial jest hiszpański i rozgrywa się w latach 60 XX wieku. Jest na netflix :)

ocenił(a) serial na 8
rybcia303

Telefonistki! nowy hiszpański serial netflixa <3 cudowny!

ocenił(a) serial na 5
Gemma_4

Jeszcze kobieta w czarnym welonie

rybcia303

Tiempo de guerra, 1sezon ma 13 odc, oby byl 2! Kapitalny serial, z ta sama aktorka, ktora grala Alicie.

rybcia303

Velvet. Jest na Netflix. Hiszpański serial bardzo piękny.

rybcia303

Downton Abbey https://www.filmweb.pl/serial/Downton+Abbey-2010-595770. Ja szukałam odwrotnie - podobnego serialu do tego i trafiłam na Gran Hotel ;)

dudnik

To tak jak ja w tej kolejności

rybcia303

Wciagnal mnie ze hej jestem przy drugim sezonie szkoda ze belen odeszla ( sorki ogladam w j. Niemieckim moga byc inne imiona ) ta co urodzila blizniaki. Brakuje mi jej. Dostalam od kolezanki 1 sezon na dvd i wykupilam neftlixa zeby ogladac dalsze odc.

rybcia303

Ja polece serial Pełne morze. są 2 sezony na netflix. Produkcja hiszpańska w podobnym klimacie. mega fajna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones