PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630096}

Grand Hotel

Gran Hotel
7,9 6 445
ocen
7,9 10 1 6445
Grand Hotel
powrót do forum serialu Grand Hotel

Emisja w TVP1

ocenił(a) serial na 8

Od kwietnia, TVP1 będzie emitować ten serial! Polski tytuł to "Zagadka hotelu Grand" :)

Germanotta

Bardzo dobry serial, super :)

Germanotta

Wiadomo w jakie dni będzie emisja?

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

W piątki po 20 ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Głupoty piszesz. Serial już został zakończony trzecim sezonem, który miał 22 odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Diretto

Wiem, że ten serial już wcześniej był emitowany. I już jest zakończony.

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

Co w tym takiego było "niezgodnego z regulaminem"?

ocenił(a) serial na 10
Germanotta

Tak tylko trwa krocej na Axn White tez powtarzaja od początku i idzie caly odcinek ponad godzine

ocenił(a) serial na 10
stasikmalgorzata

Tak z 9 odcinków w 1 sezonie tv polska zrobiła 14.

ocenił(a) serial na 7
Ika8028

A JAK 14 Z 9 MOZNA ZROBIC JAK HM CHYBA 18..BO 1 ODCINKE 75MINUTOWY ZOSTAJE PODZIELONY NA 2 WIEC CHYBA 18 A NIE 14

Mar_28

no właśnie nie tylko podzielili, ale również powycinali i poskracali niektóre sceny :/ więc tak, niestety można >.<

ocenił(a) serial na 7
Nocturnal_Lamb

NO FAKTYCZNIE POWICINALI SPECJALNIE OGLADALEM NA NECIE I W TV,LEPIEJ JUZ OGLADAC Z NETA .TO FAKTYCZNIE 14 DA SIE ZROBIC AHAH

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Najlepsze jest to, że powycinali przypadkowe sceny.. tylko dlaczego?!;D

ocenił(a) serial na 7
aneta1510

a piernik go wie aneta1510,zeby w ramówce si emiescilo moze czasowe bo tak to odcinek strasznie dlugi jeden

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

No innej możliwości nie ma. Nie były to sceny, które mogłyby być jakoś zakazane w polskiej telewizji. Tylko w związku z tym rodzi się myśl, jak bardzo wyszczuplają inne filmy i seriale, które emitują? :)

ocenił(a) serial na 7
aneta1510

no inne moze ne ale ten a pewno bo caly sezon ogladal dosc dlugo bo odcinki dlugo trwaja ..jakby tak kazdy sezon byl krotko to juz dawno bym zobaczyl calosc serialu,a tu 2 i 3 sezon mi zostal

ocenił(a) serial na 6
aneta1510

Niektórzy serio nie potrafią korzystać z neta i mózgu? TVP powycinało? Podzieliło?

ocenił(a) serial na 8
shamar

Ty chyba nie masz co robić skoro komentujesz zeszłoroczny wątek ;]

ocenił(a) serial na 6
aneta1510

Zgadnij, piękna, dlaczego? Może dlatego, że na TVP ten serial ciągle leci? Ba, dopiero zakończyła się druga seria? ;)

ocenił(a) serial na 8
shamar

Faktycznie to usprawiedliwia pisanie w dawno zakończonych dyskusjach, wcale nie powstały nowsze na ten sam temat.

ocenił(a) serial na 6
aneta1510

Ale jakie nowsze? Zażalenia do FW, że wyświetla tematy jak wyświetla

Germanotta

Fajnie, zaliczyłam pierwszy odcinek bo o nim pamiętałam. OCzywiście o drugim zapomniałam. Dobrze, że na necie można znaleźć.

joka_2

I w internecie radzę znaleźć wersję bliższą oryginałowi, nie skróconą przez tvp xD

ocenił(a) serial na 6
Nocturnal_Lamb

Następna.

ocenił(a) serial na 9
Germanotta

obejrzalam pierwszy odcinek przypadkiem w tvp wlasnie, i tak sie wciagnelam ze wlasnie 3 sezon koncze ... i co potem? jak zyc?

ocenił(a) serial na 8
lonely_stoner

witam, czy może Pan podesłać link, gdzie moge zobaczyc ten serial-? wciagnal mnie niesamowicie :D

ocenił(a) serial na 9
natalia_kijowska

jest na kinoman tv, w wyszukiwarce proszę szukać "Gran Hotel" - miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 7
Germanotta

drugi sezon ma 8 odc, a w tvp jest 28, czyli że puszczą sezon 2 i 3, wie ktoś ?

adrianna1022

W TVP puszczą całość. Będzie to 66 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Germanotta

Wie ktoś jaki właściwie teraz sezon leci na TVP? Bo wg nich to ciągle drugi a wg tytułów i opisów na IMDb już dawno trzeci.

Alee

Tu jest napisane, dlaczego u nas drugi sezon się zazębia z trzecim.

http://www.filmweb.pl/serial/Gran+Hotel-2011-630096/discussion/Liczba+odcink%C3% B3w,2792239

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones