PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 088
ocen
7,5 10 1 24088
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

a po polsku już nie... rasizm.

Ludacris

Mi również było przykro z tego powodu.

ocenił(a) serial na 7
Ludacris

Polacy nie są odrębną rasą, więc nie może to być rasizm.

ocenił(a) serial na 10
Woooo

Przecież to było na jaja xD

Rrouge

Heheszki w stylu fail :).

Woooo

taaa a anglicy lub amerykanie są odrębną rasą ????? nie zwracałem w jakich językach gadali ale nie ma narodu na świecie jednolitego rasowo.

ocenił(a) serial na 8
Ludacris

Dokładnie : (

ocenił(a) serial na 8
Ludacris

Jeśli już to ksenofobizm a nie rasizm

ocenił(a) serial na 1
Ludacris

Bardzo dobrze że to zakończyli powinni to wcześniej zakończyć, podobny serial do tego to jest sto razy lepszy Łowcy Koszmarów . Tylko że niestety Łowcy Koszmarów mają tylko dwa sezony chyba, Przygody Sinbada Zeglarza też mają dwa sezony a fajny serial . Zawsze tak jest niestety że jak jest jakiś fajny serial, to kończą go szybko a jak leci jakieś dziadostwo typu Grimm, Flash czy inne takie to ma po 10 sezonów . Transporter też fajny serial to ci znów zakończą po 2 sezonach to jest skandal, jakieś głupie Iron Many, Avengers mają po 10 część a zrobili by dobrego Spidermana wreszcie gdzie jest fajny młody aktor to ci znów go połączyli z Avengers zamiast zrobić normalnego Spidermana . Grimm znów nie pożegnali się po polsku, w z archiwum X są przynajmniej wątki polskie .

ocenił(a) serial na 9
GTA1

Flash ma dopiero 4 sezon
I czemu od razu dziadostwo, obejrzałem 3 i wszystkie były w oprządku.

ocenił(a) serial na 10
Ludacris

ale wy macie problemy komentatorzy ( czysto psychiatryczne ).

ocenił(a) serial na 8
qasz666_qwerq

Hahaha nudzi im się, albo nie mają większych. Trzeba przyznać, że najgłupsze komentarze przyciągają publiczność. Nie było by nas bez tego tutaj.

Ludacris

Ciesz sie ze byl Dziki Gon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones