PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281791}

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
7,9 22 146
ocen
7,9 10 1 22146
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

6 sezon

ocenił(a) serial na 8

Co kto wie na temat 6 sezonu? :D

ocenił(a) serial na 9
GregorHak

Są informację na stronie: http://www.star-wars.pl/News/17759

ocenił(a) serial na 9
GregorHak

6 sezon oficjalnie w wersji anglojęzycznej już 7 marca na telewizji amerykańsko-kanadyjskiej Netfliks.

ocenił(a) serial na 10
kiadimundi

Fajnie wy było jak wy trzymał poziom poprzednich.

ocenił(a) serial na 9
GreenArrow2

Poziom na pewno będzie trzymał. Oczywiście zabraknie już Ahsoki (z oczywistych powodów), ale dużo fajnych wątków zostanie poruszonych. Czekam z niecierpliwością. Ponoć od razu mają wypuścić wszystkie 13 odcinków na raz.

kiadimundi

6 sezon ma zamknac fabule tego serialu, netflixa na to stac wiec moga seriale porzucone kontynuowac np. po to by je godnie zakonczyc a nie ciagnac to dalej

użytkownik usunięty
kiadimundi

Mówisz w ten sposób jakbyś był przekonany Ahsoka jest trupem . Ona pojawi sie w innym filmie \ serialu

ocenił(a) serial na 9

Wcale nie miałem tego na myśli. Przecież ona sama odeszła z zakonu. I jeśli chodzi o wątek Ahsoki w tym serialu to został on zamknięty w sezonie 5.

użytkownik usunięty
kiadimundi

Spoko . Nie wiem jak ty ale mnie ciekawi czy sie pokaże w filmie \ serialu

ocenił(a) serial na 8
GregorHak

http://www.youtube.com/watch?v=Hpd501LM6T8 tu zwiastun i jeszcze premiera będzie 7 marca w USA

Zuzak222

Odcinki 6 sezonu dostępne już chociażby na torrentach :)

ocenił(a) serial na 10
ThomasPPL

elegancko

ocenił(a) serial na 8
elendil92

Ale napisy dopiero do 7 odcinków :( Ale angielski w tych odcinkach chyba nigdy zbyt trudny nie był :) Szkoda, że połowy najfajniejszego Sitha nie ma w tym sezonie, jego wątek zostanie zakończony tylko w komiksie.

GregorHak

Będzie kilka odcinków o historii klonów , odcinki z Rushem Clovisem , odcinek w którym ukochaną Jar Jara porywają sataniści pod wodzą Matki Talzin i Yoda kontra darth Bane , czego nie zdradzę ...

użytkownik usunięty
gobo33

Były emitowane rok temu. Oglądnąłem wszystkie (poza szóstym) z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones