PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120144}

Gwiezdne wrota: Atlantyda

Stargate: Atlantis
7,8 15 208
ocen
7,8 10 1 15208
Gwiezdne wrota: Atlantyda
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: Atlantyda

Hej. Tak jak w temacie: mam pytanie o ogólny tok serialu - czy każdy odcinek jest w jakiś sposób powiązany z poprzednimi i ma jedną główną linie fabularną (jak np. w Battlestar Galactica), czy każdy to osobna historia, która kończy się w jednym odcinku, tylko z tymi samymi głównymi bohaterami (jak w Strażniku Teksasu) ?

LuckyLuke266

Odcinki są ze sobą powiązane - zachowana jest ciągłość, ale występuje także spora ilość odcinków z wątkami pobocznymi. Niektóre historie trwają np. kilka odcinków, inne pojawią się raz i za jakiś czas są kontynuowane, ale gdzieś tam w tle wszystko toczy się wokół jednego aktualnie głównego wątku więc naprawdę przyjemnie się wszystko ogląda, niesamowity klimat serialu i moim zdaniem ciekawe postaci.

Turgan

Dzięki za odpowiedź. Szukałem czegoś fajnego po BSG i właśnie ten serial rzucił mi się w oczy, a że gra tu David Hewlett to jeszcze kolejny atut ;)

ocenił(a) serial na 9
LuckyLuke266

sa powiazane, ale jak ogładniesz kazdy odcinek z osobna to tez bedziesz zadowolony i zrozumiesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones