PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 065
ocen
7,7 10 1 27065
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Właściwie, serial daje nieograniczone możliwość, wszystko można ciągnąć sezonami. Nawet mogli by się zgłosić do mnie, sam mam z setkę różnych pomysłów na odcinki.

ocenił(a) serial na 10
bytrek

Z tego co się orientuje to przy Sgu była zbyt mała oglądalność

bytrek

Jest SG Atlantis i SG Universe więc serial ma kontynuację. SG Universe ma mieszane recenzję i nie każdemu przypadł do gustu ale jeżeli mieliby tworzyć kontynuację to właśnie SG-U byłoby punktem wyjścia.

RadoslawKamil

Jeżeli mieliby kiedyś stworzyć następny serial, to punktem wyjścia byłyby planowane kontynuacje Stargate z 1994 roku.

marcin261287

Było by miło wrócić do klimatu oryginalnego filmu, ale musieliby wrzucić do kosza wszystkie dalsze produkcje lub stworzyć całą historię od nowa. Remake i stworzenie filmowej trylogii skończyło by się jednak porażką, bo dzisiaj zupełnie inaczej kręci się filmy. Drużyna składała by się więc z murzyna, geja, speca od komputerów itp.:) Ja uwielbiam SG-1 a pozostałe SG-A i SG-U chociaż zakończyły wiele wątków i zamknęły historię to nie miały już tego charakterystycznego klimatu kosmicznej przygody:)

RadoslawKamil

To ma być kontynuacja wydarzeń z pierwszego filmu. Wszystkie seriale mają pójść do kosza.

marcin261287

Kontynuacja filmu 1994r wymagać będzie całkowitej zmiany obsady, więc wolałbym remake. Ale niedosycie dobrych serii i filmów z gatunku si-fi każda opcja będzie dobra. Chyba że zrobią z tego widowisko dla młodzieży czego w kinach ostatnio pełno.

RadoslawKamil

PG-13 jest raczej pewne.

marcin261287

Teraz wszystko jest PG-13 w kinach. Nowe seriale też są PG-13. Jak się chce obejrzeć coś lepszego to trzeba wracać to lat 80-90 gdzie efekty nie powalały, ale klimat był lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones