PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 065
ocen
7,7 10 1 27065
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Mam pytanie do tych co oglądali sezon 9 i 10 . Czy w tych sezonach Jack jest w końcu z Samantha Carter (bo na to wskazuje końcówka 8 sezonu) ????

Kasia_89

niestety nie, jest pare odcinkow w ktorych zblizaja sie do siebie, ale nic z tego.

Andreas

"niestety nie" ?! Raczej dzięki Bogu nie!! Ten wątek był bardzo "irytujący" (łagodnie mówiąc) od samego momentu gdy pojawił się w serialu. Dobrze, że skończyło się tak jak się skończyło :) .

Krisowski

A mnie sie on podobal, choc irytujace bylo to ze niby ten watek byl a Jack kombinowal z innymi laskami ehhe.

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

No bo to facet xD
















ocenił(a) serial na 10
Kasia_89

ona jest pułkownikiem on generałem no i przepaść pomiedzy nimi. Dla mnie oni idealnie pasują do siebie. No ale, coz poradzic. bardzo mi sie podobał osc. w którym sam została sama na statku przy jakiejś czarnej dziurze. I wtedy pojawiaja sie jakby duchy jej bliskich. w tym Jacka, pete dla mnie do niej wogole nie pasował ale narim i martuf tez byli sympatyczni;)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_89

W jednym z odcinków 9 albo 10 sezonu ten jej zaprzyjaźniony agent a NID pyta się czy jest wolna. Samanta odpowiada mu, ze tak jakby jest zajęta. Łatwo można spostrzec, że chodzi o Jacka :] Zwłaszcza, ze jest on już bliski odejścia na emeryturę i (chyba) wojsko ani stopnie nie będą dla nich już przeszkodą. A kto wie, czy oni czasem po cichu gdzieś tam nie romansują...

Kasia_89

Cieszę się, że ten wątek nie był rozwijany. Nic mnie tak nie wkurza w serialach/filmach akcji niż jakiś łzawy romans rozwijający się między głównymi bohaterami.
Shipom mówię NIE!
Jenyna parka jaką toleruję to Daniel i Vala - oni przynajmniej są zabawni ;)

ocenił(a) serial na 10
Kasia_89

Najbardziej romantyczna scena Samanty i Jacka to scena gdy razem łowią ryby. Niestety w 9,10 sezonie brak takich motywów. Szczególnie brak Jacka w ostatnim odcinku, w którym to członkowie SG-1 mają duuuuuużo czasu aby bliżej się poznać :)

ocenił(a) serial na 10
sholva_kree

No szkoda, że nie było tam Jacka. Na pewno nie tylko Daniel i Vala byli by parą. Z drugiej strony jakoś nie chce mi się wierzyć, ze przed te chyba 50 lat nic nie było między Carter a tym nowym co doszedł w 9 sezonie (nie pamiętam jak się nazywa).

ocenił(a) serial na 10
Kasia_89

Szkoda trochę bo mi się ten watek bardzo podobał i liczyłem że coś jednak będzie między Sam a Jackem.

ocenił(a) serial na 9
MelvinKoren

Mnie sie wydaje,że specjalnie twórcy owiali ten watek tajemnicą...zebysmy sami snuli jakies podejrzenia...:)

grooshya

Zeby chociaz to byla prawda, pewnie o tym watku zapomnieli !

ocenił(a) serial na 10
Remington_Steele

Pewnie tak, ale fajnych scen między nimi nie brakowało. Najlepsza była chyba scena pocałunku w odcinku się zapętlił w czasie. Ta scena powaliła i potem ten jego uśmieszek na sam koniec odcinka

ocenił(a) serial na 9
MelvinKoren

co wy mówicie! przecież zabrał ją na ryby a to równe z oświadczynami :P

ocenił(a) serial na 10
MelvinKoren

tak :D to było suuuper XD
i jeszcze golf przy gwiezdnych wrotach ;P
Hammond: O`NEil!!!!!!!!! (czy jakos tak)
Jack: W trakcie zamachuu!!!!!?????????
XD XD XD XD

ocenił(a) serial na 10
Kasia_89

w stargate atlantis, kiedy samantha rozpakowuje się na atlantydzie, w jednym z pudeł widać zdjęcie jacka o neilla, wiec to już o czymś świadczy

ocenił(a) serial na 9
foxu23

Ja osobiście uwazam że mogli ten wątek miłosny troszeczke dalej poprowadzić :) Oni oboje bardzo do siebie pasowali i zawodowo i prywatnie. Nawet na zdjęciach widać u RDA taki rozmarzony wyraz twarzy gdy jest z nią np na spotkaniach z fanami :) Ogólnie serail świetny.

foxu23

Może świadczyć o jej fantazji równie dobrze ;)

marcin261287

https://www.youtube.com/watch?v=PPZP2PINUTI

to wszystko do końca wyjaśnia ;)

Ku_Oswieceniu

Niczego nie wyjaśnia, ponieważ nie znalazło się w serialu ;)

marcin261287

a tam czepiasz się szczegółów :P zresztą wszystko "dane techniczne"" na ten temat co fani zebrali świadczą tylko o tej opcji :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones