PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 065
ocen
7,7 10 1 27065
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

Właśnie obejrzałem odcinek o irytującym grubasku, który został wszczepiony załodze SG1. Został ukazany jako natręt który doprowadza załogę do szaleństwa. Ale tak sobie pomyślałem że gdyby nieco 'doszlifować' jego oprogramowanie, mógłby się stać genialną bronią. Pomyślcie tylko: członkowie zespołu połączeni siecią, w której łącznikiem jest żywa osoba. W każdej chwili mogą się porozumieć za jego pośrednictwem nawet gdyby byli porozrzucani po całej planecie. Jedyne ograniczenie to oczywiście prędkość światła, ale to i tak genialne, nie sądzicie ?

Tom_96

Ja bym nie chciał, żeby ktoś ciągle siedział w mojej głowie.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Gdyby to miał być ktoś taki jak Urgo też bym nie chciał. Ale pomyśl, gdyby to był ktoś posłuszny, bez samoświadomości którą on osiągnął, kto pojawia się tylko wtedy kiedy go potrzebuję, byłoby to świetne narzędzie do komunikacji. W dowolnym momencie przekazuje moje myśli innej 'podłączonej' osobie. To prawie jak niewykrywalny aparat do telepatii.

Tom_96

W świecie Stargate to by nie przeszło, mieliby za łatwo ;)

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Gdyby jeszcze ze swoimi ziemskimi możliwościami wiedzieli, od której strony się za to zabrać...:)

ocenił(a) serial na 9
wizreal

No fakt, to już inna sprawa : D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones