H2O, wystarczy kropla

(2006-2010) serial TV

H2O: Just Add Water

Trzy nastolatki przypadkowo ulegają przedziwnej metamorfozie. Gdy spadnie na nie choć kropla wody, zmieniają się w syreny.

obsada

(219)
pokaż:
 
Phoebe Tonkin Phoebe Tonkinjako:Cleo Sertori
Phoebe Tonkin jako Cleo Sertori
Joanna Pach Joanna Pachjako:Cleo Sertori / Młoda Louise / Dziewczynka (polski dubbing)
Cariba Heine Cariba Heinejako:Rikki Chadwick
Cariba Heine jako Rikki Chadwick
Krystyna Kozanecka Krystyna Kozaneckajako:Rikki Chadwick / Młoda Julia (polski dubbing)
Claire Holt Claire Holtjako:Emma Gilbert
Claire Holt jako Emma Gilbert
Katarzyna Łaska Katarzyna Łaskajako:Emma Gilbert / Młoda Gracie (polski dubbing)
Angus McLaren Angus McLarenjako:Lewis McCartney
Angus McLaren jako Lewis McCartney
Brittany Byrnes Brittany Byrnesjako:Charlotte Watsford
Brittany Byrnes jako Charlotte Watsford
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w serialu

Cariba Heine jako Rikki Chadwick
Cariba Heine jako Rikki Chadwick
8,7 241 głosów
Claire Holt jako Emma Gilbert
Claire Holt jako Emma Gilbert
8,5 296 głosów
Phoebe Tonkin jako Cleo Sertori
Phoebe Tonkin jako Cleo Sertori
8,3 335 głosów
Angus McLaren jako Lewis McCartney
Angus McLaren jako Lewis McCartney
8,1 125 głosów
Burgess Abernethy jako Zane Bennett
Burgess Abernethy jako Zane Bennett
8,1 88 głosów
Luke Mitchell jako Will Benjamin
Luke Mitchell jako Will Benjamin
8,0 97 głosów
Indiana Evans jako Isabel "Bella" Hartley
Indiana Evans jako Isabel "Bella" Hartley
7,7 143 głosy
Brittany Byrnes jako Charlotte Watsford
Brittany Byrnes jako Charlotte Watsford
6,5 101 głosów

Emma, Rikki i Cleo są szesnastoletnimi dziewczynami, które dorastają na słonecznych plażach Gold Coast. Emma jest pewna siebie i wysportowana, Cleo jest nieco niepewna i niezdarna, Rikki jest "inna" - nowa dziewczyna - trzyma się z boku i jest dość energiczna. Dla naszych bohaterek życie toczy się wokół ubrań, plaży i chłopaków - ze szkołą jak z drobną rozrywką. Pewnego dnia dziewczyny przypadkowo znajdują się z Rikki na pełnym morzu, dopływają do tajemniczej wyspy Maco. Trzy miejskie dziewczyny, badają niesamowitą dżunglę, na której się znalazły. Odkrywają także, że w starożytności wyspa była wulkanem. Uwięzione w nim odkrywają podwodny kanał, pod którym decydują się przepłynąć. Kiedy weszły do zlewiska, światło z pełni księżyca oświetliło wodę, stworzyło tajemniczą łunę. Emma, Cleo i Rikki wyszły z wyspy bardzo szybko, aby powrócić do normalnego życia. Okazało się jednak, że ich życie nigdy już nie miało być normalne tak jak przedtem. Emma, która trenowała samotnie pływanie pierwsza odkryła dlaczego to życie nie ma być normalne - przy każdym kontakcie z wodą wyrasta jej rybi ogon! Inne odkryły to równie szybko: Cleo - w wannie, Rikki - kiedy woda opryskała ją w ogrodzie. Po dotknięciu przez wodę mają kilka sekund, zanim ich nogi przemienia się w eleganckie ogony. One są syrenami! Ale niespodzianka jeszcze nie nadeszła. Kiedy dziewczyny eksperymentują to odkrywają, że maja niesamowite, magiczne moce związane z wodą. Emma może ją zamrażać, Cleo - kontrolować, Rikki - ogrzewać. Wszystko mają teraz utrudnione: poranny prysznic, sporty wodne. Jednak z pomocą ich lojalnego przyjaciela, Lewisa, powracają do normalnego, nastoletniego życia. Ale trudne jest bycie normalnym, kiedy jest się syreną! Dziewczyny odkrywają wspaniały, podwodny świat, ale natura ich mocy wciąga je w niespodziewane przygody. I kiedy zły chłopiec zostaje uratowany z tonącej łódki przez Emmę, coś wtedy odkrywa. Szkicuje duży syreni ogon i próbuje wszystkich przekonać do swojej wizji. Czy mu się to uda? I jak zakończy się ta przygoda dla naszych bohaterek?

  • Ostatnio dość popularne jest tworzenie filmów o morskich istotach znanych jako syreny. Są to piękne, zazwyczaj obdarzone niebiańskim głosem, pół-kobiety, pół-ryby. Syrenią erę zapoczątkował "Plusk" z 1984 roku. Pomijając powstałe później "I znowu ... czytaj dalej

    zdaniem społeczności pomocna w: 88%

pozostałe informacje o serialu
H2O, wystarczy kropla

muzyka:
(więcej...)
zdjęcia:
 
oceń twórców
studio:
  • Film Finance
  • Jonathan M. Shiff Productions
kraj:
Australia
inne tytuły:
(więcej...)
  • Medalion, który Emma podarowała Cleo miał oczko w kolorze niebieskim. Natomiast medalion, który Gracie wrzuciła do Księżycowego Jeziorka w 19 odcinku drugiej serii (który potem został znaleziony przez Emmę) miał oczko w kolorze czerwonym.
  • W 37 odcinku "Mierz Siły na Zamiary" Rikki i Charlotte najpierw miały związane z tyłu włosy, a potem były rozpuszczone
  • W odcinku 38 "Rybia Gorączka" Emma miała związane z tyłu włosy, gdy zachowywała się dziwnie i jadła ryby. W czasie transformacji w potwora nie miała związanych włosów. Po tym jak Cleo, Rikki i Lewis wyleczyli Emmę, znowu  miała związane z tyłu włosy.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

o