PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173738}
6,5 70
ocen
6,5 10 1 70
Hammer House of Horror
powrót do forum serialu Hammer House of Horror

Bardzo proszę jeżeli ktoś zna tytuł tego filmu to proszę o podanie go bo szukam już od dawna.
Film ten oglądałam będąc sześciolatką w tym samym mniej więcej czasie co "latające piranie" i "koszmar z ulicy wiązów 3" jeszcze na starym dobrym vhs-ie z pobliskiej wypożyczalni kaset video w której to uwielbiał pożyczać kasety mój starszy brat od chwili kiedy mój tato nabył jako jeden z pierwszych na naszej ulicy magnetowid:D.To było w 1990 roku pamiętam to jakby to było wczoraj, lecz nie cały film ugrzązł mi w pamięci pamiętam tylko że chodziło o jakaś klątwę ,aborygenów, "naruszony"cmentarz czy coś takiego i pamiętam scenę obrzędu odprawianego przez aborygena (nie pamiętam czy było to jego duch albo demon) i jeszcze scenę gdy banda kilku osobowa (młodzieżówka oczywiście) zaczyna pływać sobie w odosobnionym gdzieś w lesie jeziorze(mogła to być rzeka już nie pamiętam dokładnie) i jedną z tych osób coś wciągnęło do wody.......więcej grzechów nie pamiętam:P
Bardzo proszę jeżeli komuś coś zaświtało w głowie niech pisze please!!!!!!
Będę ogromnie dźwięczna:D

ocenił(a) serial na 2
nefilim777

tytuł filmu: Hammer House of Horror.

nefilim777

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

nefilim777

Mimo, że trochę czasu upłynęło odpowiadam. Może komuś się przyda. Sądzę, że chodzi o Ostatnią Falę z Richardem Chamberlainem: http://www.filmweb.pl/film/Ostatnia+fala-1977-30683

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones