PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 466
ocen
7,9 10 1 85466
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Chciałbym się dowiedzieć czy ten serial jest wart obejrzenia. Mogę powiedzieć, że jestem fanem takich seriali jak: Breaking Bad, Lost, Nip/Tuck, House of Cards, czy True Detective. Z kolei zdecydowanie nie przypadły mi do gustu takie produkcje jak: Dr. House, The Walking Dead, Suits, czy Supernatural. Na podstawie moich upodobań oceńcie proszę, czy ten serial mnie zainteresuje.
Z góry mogę powiedzieć, że zwykle ważniejsza jest dla mnie gra aktorska i klimat od samej fabuły/treści.

wengard

Zdecydowanie jest wart obejrzenia. Gra aktorska moim zdaniem ok (Hannibal zagrany super a reszta może być). Z serialami takimi jak Lost czy Dr. House to nie ma nic wspólnego ale ciężko coś więcej napisać nie robiąc spoilerów. Humoru nie ma wcale ale jest fajny klimat, głównie rozgrywki psychologiczne. Co ważne rozpoczyna się drugi sezon a serial robi się coraz ciekawszy. W sumie to zobacz z dwa odcinki i się przekonasz czy warto.

ocenił(a) serial na 8
m29

Obejrzałem dwa odcinki i mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo dobra gra Madsa Mikkelsena jako Hannibala, a z drugiej słaba pozostałych aktorów, przynajmniej w mojej opinii. Siłą rzeczy porównuję postać Grahama do tego z Czerwonego Smoka i w serialu wypada bardzo słabo. Pozostałe postacie też niezbyt powalające...
No nic, zobacze jak dalej, może mi się bardziej spodoba.

wengard

Aktor grający Hannibala urodził się chyba do tej własnie roli.Klimat niezły,mroczny .Trzyma w napięciu.oglądam własnie drugi sezon i czekam na kolejny odcinek.Polecam tym,którzy nie boją sie ciężkich filmów..

ocenił(a) serial na 10
elcia303

Podpisuję się pod tym :) Rola idealnie dla niego :)

wengard

Naprawdę warto! Obejrzyj kilka pierwszych odcinków, a sam się przekonasz. :)

Primroses

ja obejrzałem 4 odcinki póki co i też mam mieszane uczucia... serial jest mocno naciągany w pewnych kwestiach. Jak dla mnie nie jest ani zły ani dobry. Mimo wszystko chcę obejrzeć cały 1 sezon.

Leo_Wyatt

Jest naciągany i to się nie zmieni przynajmniej do początku 2 sezonu, ale w 2 sezonie akcja się rozkręca i jest znacznie lepiej/ciekawiej. Rzadko się zdarza, żeby 2 sezon był o tyle lepszy od 1 (oczywiście nie twierdzę, że 1 jest zły bo jest bardzo dobry). Pierwszy sezon jest bardzo schematyczny a w drugim jest ciekawiej, aktorzy jakby się rozkręcili (no może ten cielak Alana dalej gra na nerwach :D).

Swoją drogą dziwi mnie, że oglądalność w USA spada (ponoć ostatni odcinek miał najgorszą oglądalność w całej serii). Jeśli to nie plotki to dziwny gust mają w Stanach.

ocenił(a) serial na 8
wengard

Ja obejrzałam serial trochę z "braku laku i kit dobry" i na początku sezonu serial był dobry aczkolwiek nie porywał więc postanowiłam że obejrzę do końca bo szkoda mi urywać serial w połowie sezonu. Po cichu liczyłam że serial mnie wciągnie i tak się stało :) Akcja się rozkręca :)

Powiem jedno - na twoje pytanie nikt nie znajdzie odpowiedzi bo to nie realne. Ja polecam ci po prostu obejrzeć serial a potem stwierdzić czy warto było. Zawsze lepiej obejrzeć i uznać czy było warto czy nie zamiast zasugerować się czyimś zdaniem że nie warto było, przerwać oglądanie serialu a potem zastanawiać się czy się dobrze zrobiło.

Dlatego obejrzyj serial i dopiero po skończonym serialu zadaj sobie to pytanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones