PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 474
oceny
7,9 10 1 85474
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Podobne seriale do:

ocenił(a) serial na 9

Hannibal, Detektywa

Są jakies?

ocenił(a) serial na 8
sza_wi

Luther, The Wire.
Ew. Sherlock, ale to bardziej komediowe podejście do detektywów.

sza_wi

Podobny może jest Dexter. Tylko to bardziej opowieść o psychopacie który jest seryjnym morderca, ale polecam.

ocenił(a) serial na 8
IwonaGr

Dexter nie podobny jest chociaż chłopaka da się polubić nie to co Hannibala :D Serial bardzo dobry do bodaj 4 czy 5 sezony później obniża loty ale da się obejrzeć.

sza_wi

może Fargo

ocenił(a) serial na 8
sza_wi

zupelnie inna tematyka, ale tak jakby mroczny klimat glownego bohatera trochę podobny - house of cards

R3SUM3

Ja mrocznego klimatu w house of cards po pierwszym sezonie nie widziałem :)

ocenił(a) serial na 5
sza_wi

Nie słuchaj nikogo w tym temacie, bo żadna z wypowiadających się osób nie podała serialu choć w jednym procencie podobnego. Po prostu rzucają swoimi ulubionymi tytułami, bądź jedynymi które znają.

Jedyny serial jaki znam, a przypomina w pewnym stopniu (głównie klimatem, zdjęciami i wrażeniem prostoty) "Detektywa", to norweski "Top of the lake".

Co do "Hannibala" to się nie wypowiem, bo nie oglądam takich seriali, a po obejrzeniu go jeszcze bardziej się do nich zniechęciłem.

gaclav3

Uważasz, że inni się mylą podając w ich opinii podobne do Hannibala choć sam nie widziałeś?! pfff... gdzież tu logika?!

ocenił(a) serial na 5
anuta

Nie wiem jak musiałaś zinterpretować moją wypowiedź, żeby dojść do takiego wniosku.
Obejrzałem zarówno Hannibala jak i wszystkie proponowane seriale w tym temacie, dlatego oceniam podpowiedzi innych użytkowników za nietrafione.
Nie widzę w tym nic nielogicznego.

ocenił(a) serial na 8
sza_wi

nie wiem czy jakoś bardzo podobny, ale Fargo zdecydowanie polecam :)

sza_wi

http://www.filmweb.pl/serial/Pu%C5%82apki+umys%C5%82u-2012-608225

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones