PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 500
ocen
7,9 10 1 85500
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Ponieważ poprzedni temat osiągnął zacną liczbę 1000 komentarzy zakładam nowy by dyskusja mogła iść dalej(jak to mawia Alex Gansa czy jakoś tak.)

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

No jest na to popaczeć :D

Zawsze mi się Hanni taki aseksualny wydawał, ale nie odmawiałam mu niczego. "Po tym" stał się dla mnie zbyt sexy i już nie mogę patrzeć nie myśląc o tym co chowa za tymi 3 częściowymi garniturami xD

http://38.media.tumblr.com/10f7dcc1b26b4f14e257b5770da77173/tumblr_n52x8nXwI41qa mybzo2_250.gif

tu zawsze się zastanawiałam, gdzie wędruje ta lewa ręka...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

A to nie jest przypadkiem prawa ręka?

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

Nie, ja mówię o lewej, Ona nie w sumie nie wędruje, ale powiedzmy, że ma dość ciekawą miejscówkę xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

No, w sumie to można po spekulować :)

Zmieniając na chwilkę temat, to chciałabym zapytać czy wiadomo ile Hannibal ma lat? I ile lat ma Alana, noo i Will. Ja wszyscy to wszyscy :P

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

AJAJA :D Jestę w 7 niebie! Wiesz, że te rozkminy to jedne z moich ulubionych :D

Jak sądzę są w podobnym wieku, co aktorzy :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Jaka cisza, a ja siedzę chora i czekam aż ktoś wstawi coś ciekawego... hmm... jak nikt nie chce to ja coś wrzucę :)

http://victoriakramer.deviantart.com/art/Mads-Mikkelsen-as-Hannibal-Lecter-43592 0372

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

http://gonecompletelymads.tumblr.com/post/55690021761/daniellelorean-a-royal-aff air-hot

Kocham ten film <3

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Jestem bez reszty :D Od drugiej serii oszalałam totalnie... Aż boli patrzeć na niego ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

https://31.media.tumblr.com/1e32d2469a8b3beeeec64dc4a3c7f0a4/tumblr_mp1kgcinug1q awbqgo1_r2_500.gif


Ohhh YES! :P

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

YES!!!!!!!! :D

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Eee, Mads w wywiadzie nazywa kurę brzydkim ptakiem, a na nawet książkę z kurami mam i sa piękne!

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Przyznaj że za ten uśmiech można mu wybaczyć nawet to że nie przepada za kurami :)

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Mads się nie zna:-). Przecież wiadomo że:-chomiki są,aha,aha gorące,aha,aha, hej ho-Richard Gere poleca;-). I znowu zaczynam, chyba powinienem przestać w ogóle pisać...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Nie, nie przestawaj. Jestem ciekawa jak to się rozwinie :P

ocenił(a) serial na 7
Pioggia

No Mads ma coś wspólnego z c.h.o.m.i.k.a.m.i, ale nie to co Richard Gere;-). No i Mads jest na c.h.o.m.i.k.u i to nie tym o którym myślicie:-). (Kropki dodane w celu uniknięcia cenzury filmweb).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Że niby futerko?

ocenił(a) serial na 10
Pioggia

Gdy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o futerko xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

A niekoniecznie bo mogą być jeszcze wąsy;-). Jak Mads zapuści. Co wy z tym futerkiem?.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Futerko jest fajne :D

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Futerko jest boskie :) A zwłaszcza takie czarne i gęste, w którym można zanurkować noskiem i pocierać, ocierać. Ten pociąg zawiera w sobie aspekty wizualne, ale też możliwość odurzenia się zapachem mokrej, przesiąkniętej testosteronem sierści dzikiego zwierza. Ale żeby było jasne ;) nie mówię o futerku Madsa!

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

Chomicze?. Każdy ma swoje perwersje, mam i ja;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Oj tam od razu perwersyje }:D Uroki życia codziennego i tyle. W Williamie nie ma jak się zanurzyć (z powodu widocznego braku futerkowszczyzny), nie ma jak wytarhgać :,-( chyba, że w ostateczności za te niesworne włosy...

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

Willa lepiej nie targać(te rogi!).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Jak dla mnie do Williama bardziej pasuje aureolka, taka przekrzywiona aureolka... Tylko w kącikach przekrzywionyh ustek widnieje nieco stara reszta winnej krwi... Och, jak on działa na wyobraźnię ;) Chociaż futerka brak...

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

Ja mam polewke z tych rogów, ale nie chce się w powody tego zagłębiać;-). A urody męskiej też wolę nie oceniać...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

I tym się różnią kobiety od mężxzyzn. Babki oceniają urodę innych kobietek non stop, świadomie i podświadomie :) Wracając do meritum. Zgadzam się z Hanniabalem w jednej kwestii - Will to grrrrenialnie ciasteczko do schrupania. Takie nietuzinkowe w smaku, może nie wygląda stanardowo pięknie, ale jednak otwiera zmysły na niebywałe doznania...

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

Lecter by nigdy Willa nie zjadł, pisałem już czemu.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Ja nie o takim chrupaniu pisałam ;) Bardziej w sensie konsumowania związku :) Po kawałeczku, do końca, oblizując każdą kosteczkę. W takim sensie zjadłabym Williama w całości... Podobnie jak Hannibal. Może nie fizycznie, ale mentalnie, pochłaniając do ostatniego okruszka.

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw



Soundtrack :)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Oj ja oceniam urodę pań w serialu na plus :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://hannibaalecter.tumblr.com/post/96009293682

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Panie są śliczne a ponowie cudni ;) Sama przyjemność z rozkładem w tle. Tralalala, dzisiaj Pulsik i przeżywamy to jeszcze raz. Bardzo przyjemna tortura.... :)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

A ja zostałam w pracy i zapomniałam o moim rytuale! Szlag!

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Rytuał, tak., tak., tak... Bez oczekiwania to nie to samo ;) Jezu... jakie Dancy ma wypchane bokserki.... o czym ja...?

ocenił(a) serial na 7
MarAnnGaw

No jelenie tak mają by im łanie do innych jeleni nie chodziły:-). Ponoć sproszkowany penis jelenia to środek na potencję...

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Ale ja poleciałam na genialną osobwość a nie na kuszącą obietnicę wydatnych zawartości ;) Oglądałam ten odcinek już kilka razy a dopiero teraz wzrok mi zabłądził w dolne rejestry Williamowej topografii. Bo fizycznie jest tak sobie, ale jak się soojrzy głębięj... Grrrrr....

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Mnie zawsze ciągnęło w dolne rejony, a ja się znam na geografii xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

I na gejograffi również:-). Tia żadna dziewczyna nie chce przyznać że rozmiar MA ZNACZENIE:-). No i osobowość najważniejsza wiadomo nie rozmiar jachtu:-). Rozmiar Dancyego:Rosja?-Kanada?,Watykan?;-).

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Wydaje mi się, że to dobitnie pokazuje, że oprócz rozmiaru liczy się ustrój, znaczy się osobowość xD



Mi Dancy to no powiewa, także może to być i łódeczka z papieru co Titanic.

ocenił(a) serial na 7
jocisko

A ja się pochwalę:mam łódź podwodną o podwójnym napędzie jądrowym:D.
Dancy chyba ma co najwyżej kajak:D.
A ciekawe co ma Mads?:D.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Mads na futerko.

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Ale ja o jacht pytałem?.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

nei naciągaj mnie xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

Pewnie ma lotniskowiec, więc ja bym wygrał.
Lotniskowiec nawet nie zdąży zareagować w takim starciu z łodzią podwodną:-)(matko co ja piszę?!!)
Znowu mnie smyrdasz:D.
No zaspokoiłem swoją próżność:D.

ocenił(a) serial na 10
WOLVERINE55

Osobowość naprawdę jest najważniejsza ;) Przy moim skromnym doświadczeniu stwierdzam, że duży rozmiar nie gwaranuje satysfakcji, przy kiepskiej technice i nudnej osobowości może być po prostu średniawo ;) a malutki sprzęt może bardzo pozytywnie zaskoczyć... Byleby wszytko było sprawne :)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Wolverine wyciąga z kobiet najgłębsze sekrety xD

ocenił(a) serial na 7
jocisko

No ma się urok osobisty:-). Za tydzień będę pewnie pisał tylko poważnie...

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Jakie tam sekrety ;) Jeśli jeśli już miałabym kierować się kryterium wizualnym to na pewno nie sfiksowałabym na punkcie Grahama\ Dancy'ego ;) Więc jednak nie wielkość ale jakoś, w tym osobowość. A ksywa Wolverine miło się kojarzy, więc jak tu się nie zwierzać ;)

ocenił(a) serial na 10
MarAnnGaw

Ja wolę Madsa/Hanniego - full pakiet :) I wizualnie i mentalne, abstrahując od kanibalizmu i takich tam :D

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Mads jest genialny w stylizacjach na twardziela, rozciągniętych koszulkach, swetrach, w Hannibalu wzbudza we mnie jedynie strach i obrzydzenie, chociaż preferuję eleganckich mężczyzn. Ale... To właśnie Hanni śnił mi się kilkakrotnie ( konkretnie 3 ;) ). A mój cudowny, boski, obłędny Will ani razu. Nie były to przyjrzyjemne sny, raczej pełne obawy i niepokoju. Choć moja koleżanka psycholożka, współfascynatka Hannibalem wpiera mi, że na jawie śnię o Williamie a w nocy o mrocznym Lecterze... Nie zgadzam się, będę się bronic całą sobą : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones