PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 466
ocen
7,9 10 1 85466
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

SPOILERY 3 sezon

ocenił(a) serial na 10

As creator Bryan Fuller already said, the Season 3 opener, which picks up nearly a year after the events of the Season 2 finale, will be all about Hannibal and Bedelia's fabulous new life in Europe — except it may not be so fabulous. Although the duo poses as husband and wife while Hannibal stalks a new victim, it won't be long before one of the locals discovers the murderous truth about Dr. Lecter. Even worse, I hear Bedelia could be the reason the cat gets out of the bag! How many betrayals must Hannibal suffer?!

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://www.spoilertv.com/2014/09/hannibal-episode-301-title-revealed.html

http://www.imdb.com/name/nm1208415/#writer

I niżej w czym ten facet maczał palce :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://madsmikkelsennews.tumblr.com/post/98914977440/starkassembled-hannibal-s3- teaser-in-the-de

Hmm nie wiem o co biega z tym motorem, dadzą go Willowi? Bo chyba nie Hanniemu. ale ten motocykl mi podejrzanie stary, sugerują jakieś retrospekcje, albo wycieczkę na Litwę? :)

ocenił(a) serial na 8
jocisko

jedyny, który przychodzi mi do głowy to ten, na którym jeździła Lady Murasaki w Hannibal Rising więc na jakąś retrospekcję można liczyć

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Ciekawe, czy 3 sezon będą wzorować na sprawach z "Czerwonego Smoka" i "Milczenia Owiec"?

ocenił(a) serial na 10
Janznajomski

Będą brać ze wszystkiego, biorąc pod uwagę, ze ma się pojawić Lady Murasaki.

ocenił(a) serial na 10
Janznajomski

3. sezon ma być w większości inspirowany na Czerwonym Smoku i Hannibalu. Pojawią się Francis Dolarhyde (Czerwony smok), Cordel (Hannibal) i Lady Murasaki (Po drugiej stronie maski). Fuller mówił że chciałby wprowadzić postaci z Milczenia, ale prawa wykupiło MGM i dopóki nie odkupią od nich tego to nie bedą mogli nawiązywać do Owiec ;)

tmusial

Z tym nawiązywaniem do Milczenia Owiec to mi trochę nie pasuje bo już to robili parę razy. Na przykład Bella i jej śmierć na raka - tylko w Milczeniu Owiec jest o tym mowa. Druga sprawa to postać adeptki MIriam Lass - nie wydaje się Wam podobna do agentki Clarice Starling? Też chodziła na wykłady Crawforda z kryminologii, też ją Crawford wyciągnął z zajęć, dał tymczasową legitymację i posłał za seryjnym mordercą. Co więcej - posłał ją właśnie do Lectera żeby pomógł jej sporządzić profil mordercy, jak w serialu. Dalsze jej losy już są całkiem inne, ale sama postać jest moim zdaniem ta sama.

ocenił(a) serial na 10
Bouli666

Tutaj bardziej chodzi o prawa do wykorzystania postaci tj. Starling czy Jame Gumb. Raka Belli wykorzystali w serialu, ponieważ był on zawarty tylko w książce (w filmie chyba nie było o raku Belli, ale jeśli się myle to mnie poprawcie). Postać Miriam Lass to rzeczywiście takie mrugnięcie okiem od Bryana Fullera w stronę fanów, prawdopodobnie symbolizujące, że stara się ze wszystkich sił pozyskać prawa do wykorzystania materiałów z Milczenia ;)

użytkownik usunięty
tmusial

Ponoć trwają rozmowy z MGM nt. wykorzystania postaci Starling w przyszłych sezonach. Co z tego wyniknie - przyszłość pokaże.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://madsmikkelsennews.tumblr.com/post/100370794810/abigail-rising-tao-okamoto -wolverine-is-set

Kolejna dziuńka xD Postaci kobiece w Hannibalu mają jeno cyce, mniejsze lub większe.

ocenił(a) serial na 2
jocisko

Ale czego Ty chcesz od tej aktorki? Ostatecznie Murasaki była bardzo piękna (zgodnie z powieścią), a grająca ją w gniocie HR Li Gong to ekstra babka....
http://www.filmweb.pl/person/Li+Gong-2776

ocenił(a) serial na 10
kelas_aina

Od aktorki nie chcę nic, podoba mi się, piękna kobieta.
Ale ona mimo młodego wieku była kimś w rodzaju ciotki do Hannibala, a tu czuję romans, a wszyscy wiemy, że romanse w serialu nie wychodzą najlepiej.

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Tylko, że w ,,Hannibal po drugiej stronie maski", był wątek romansu między Lady Murasaki, a Hannibalem.

ocenił(a) serial na 10
Orzeszek1

Wiem, że był wątek. Ale ogólnie nie podoba mi się jak przeprowadzane postacie kobiece w serialu. Więc boję się, że dostaniemy kolejną dziuńkę.

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Z tym się zgodzę. Często w serialach romanse wypadają... kiepsko :/.
Mam nadzieję, że ograniczą ten romans tylko do spotkania przy kolacji, przy pysznej potrawie, prawdopodobnie z tej "dziuńki". :D

ocenił(a) serial na 9
Orzeszek1

W sumie romanse w Hannibalu nie wychodziły wbrew pozorom tak źle. Żaden z nich nie był pozytywny i potęgował mroczny klimat serialu, chociażby Alana z Hannibalem nie wiedząc ze jej kochanek jest psychopatycznym kanibalem, Will z tą ponurą dziewką od Vergerów (nie pamiętam jak ona się nazywała). :P A twórcy twierdzą ze wątek Hannibala z jego ciotką w serialu będzie bardziej wyniszczający i ponury niż w książkach, więc nie mam nic przeciw.

ocenił(a) serial na 10
Asvers

ALe tu chodzi o postacie kobiece, które czasem sprowadzane są do du.py no. Aczkolwiek ostatnio wyszło, że ta "ciotka" to tak naprawdę jakaś ochroniarz ciotki. Także no...

Ponura dziewka - made my day xD

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Fakt. Same postacie kobiece w Hannibalu to najgorszy element serialu, są takie.... bez wyrazu. Chociaż przyznam ze Abigail była całkiem w porządku.

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://www.fashionnstyle.com/articles/29523/20141031/hannibal-season-3-spoilers- is-lady-murasaki-still-appearing-the-character-may-have-been-replaced-by-her-att endant.htm

typowe xD

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://madsmikkelsennews.tumblr.com/post/102080053075/popbopmopcop-mads-mikkelse n-on-the-set-of

ocenił(a) serial na 10
jocisko

http://madsmikkelsennews.tumblr.com/image/105291209375

ocenił(a) serial na 10
jocisko

https://www.facebook.com/video.php?v=734630449954817

ocenił(a) serial na 10
jocisko

https://www.facebook.com/MadsMikkelsenSource

ocenił(a) serial na 4
jocisko

pytanko kiedy pojawi sie postac Clarice Starling hmm czybz w 3 sezonie bo Will chyba wykorkowal hmm?

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Chcesz spoiler odnośnie Willa Jacka i Alany? :) Kto wykorkował, a kto nie?


Z Clarice jest tak, że prawa do postaci ma "osobna firma" i mogą nigdy ich nie kupić (twórcy serialu). Co jakiś czas Internet ma rozkminy o tym, że wrzucą w te postać Willa/Alanę lub zrobię bliżej nieokreślony mix.

ocenił(a) serial na 4
jocisko

eeeeee to dupa a juz liczylem na Clarice /nie wiem czy znow ogladac ten srial bo po ierwszym nudnym seoznie sobie na pewnien czas opuscilem serial ale sotnio jak lecial na AXa(lokowieni produktu ahah)to mnie wciagna tym razem bo sezon byl sto razy lepszy.

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Joe Anderson zagra Masona zamiast poprzedniego aktora xD

ocenił(a) serial na 4
jocisko

o dobrze wiedziec zobaczymy ajk ten zagra hah

jocisko

a to akurat szkoda ,bo poprzedni 'mason' był idealnie dobrany

ewww22

Faktycznie Michael Pitt ma taki niepokojący wyraz twarzy, pasował na Masona. Ale teraz chyba Mason będzie miał zdeformowaną twarz więc może Anderson się sprawdzi. Choć też coś ma w tej gębie...

ocenił(a) serial na 5
Vinga2312

Nie wiem czy Anderson mi podpasuje, jakoś nie pasuje mi do tej roli, ale w bandażu i masce może robić cuda. Michael Pitt i jego wersja Masona - dla mnie arcydzieło. Jak oglądając go w Marzycielach średnio mi podchodził (może to kwestia tego, że film mi średnio podszedł) tak tutaj coś pięknego <3

Hardkorze_

Zgadzam się z Tobą - Mason w wykonaniu Pitta to mistrzostwo. Bardzo wyrazista postać - szczególnie te jego drwiące wypowiedzi, zachowanie i irytujący śmiech. Tak właśnie wyobrażałam sobie Vergera i uważam, że Hannibal dobrze go potraktował. A co do Andersona - ma wysoko postawioną poprzeczkę, będzie musiał sobie chłopak radzić ;)

ocenił(a) serial na 8
jocisko

no dawaj ten spoiler bom ciekawa ;p kto przeżyje?

ocenił(a) serial na 10
Sathyriasiska

Jack, Alana i Will.

jocisko

grr Alana mogłaby już tego nie przeżyć ;c mega dziwna postać

ocenił(a) serial na 10
ewww22

Nie dośc, żeprzeżyje to ma być w każdym odcinku... Dlaczego dziwna?

jocisko

o extra.
okej nie dziwna, ale bardzo irytująca - typowa psycholog

ocenił(a) serial na 8
ewww22

Chyba jestem jedyną osobą na świecie, która ją uwielbia. Nie trawiłam tylko wątku jej romansu za Hannibalem. :/

ocenił(a) serial na 10
Iswearitstrue

Ja też ją lubię i ten romans nawet trawiłam ^^

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Sam wątek bardzo dobru,a motyw z jej koszmarami i traumą,kiedy poznała prawdę-genialny. Ale jakoś straciła w moich oczach. Wiadomo,kiedy będzie trzeco sezon? Cierpię bez. :c

ocenił(a) serial na 10
Iswearitstrue

June, czerwiec o ile wiem :)

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Iswearitstrue

4 czerwiec, u nas 5 na rano skoro świt :)

jocisko

trawiłaś pewnie dlatego, że można było zobaczyć troche golizny Madsa co ? :PP

ocenił(a) serial na 10
ewww22

no za to to do beatyfikacji ją ;)

użytkownik usunięty
ewww22

Raczej mega denerwujaca. :)
A tak poza Bedelia i ta Azjatka Patolog to faktycznie postaci kpbiece sa malo wyraziste i irytujace - mnie taka Abigail np. Strasznie wnerwiala. Jakos mi jej nie zal. :)

Ja tam nie mam nic do postaci kobiecych w "Hannibalu", wszystkie grają lub grały dobrze. Widać serial jest sceną dla trzech mężczyzn - Hannibala, Willa i Jacka. Mi się bardzo podobały Freddie i Beverly, a Abigail faktycznie była wkurzająca.

ocenił(a) serial na 5

Ja nie mogłam patrzeć na Freddie. Oprócz tego, że fajnie się ubierała, to mnie zwyczajnie wku..iała :)
Bedelia to moja ukochana postać, tak się cieszę, że jej tak dużo będzie.

jocisko, powiedz tylko,czy w tych wszystkich spoilerach mowia cokolwiek o tym jak wyjasnia ostatni odcinek 2 sezonu. Bo nie na codzień się wypada przez okno i to przeżywa. Mam nadzieję, że jeśli ta Alana będzie się pojawiać (mogła się nie puszczać z H.) to będzie to miało choć trochę ładu i składu.

ocenił(a) serial na 8
jocisko

Aha, no, OK... Nie żeby to były cuda medycyny ratunkowej czy cuś... :)

ocenił(a) serial na 10
Dziubla

Alana po tym wszystkim ma laskę. A nawet dwie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones