PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 502
oceny
7,9 10 1 85502
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Czy tylko ja uważam że jest totalnie irytująca????

ocenił(a) serial na 10
bubsterldz

Nie, wiele osób ona wku.rwia swoim tonem głosu i nie tylko ;)

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Kończę po mału drugi sezon w takim razie modlę się że jeszcze zdążę zobaczyć jak umiera :D

ocenił(a) serial na 10
bubsterldz

Cierpliwość jest cnotą ;)

bubsterldz

Witaj w klubie :)

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Generalnie bardzo przypomina postać,która ta aktorka kreuje w innym serialu "The Fall"(rewelacja btw).Tutaj jest jej na szczęście mniej.Mam nadzieje,że niedługo nie będzie jej wcale(zaczęłam trzeci sezon).Tutaj jest jeszcze bardziej przegięta i zamulająca niż tam.Spać mi się chce jak słucham tembru jej głosu.Czy świadczy to o poziomie na jakim kreuje swoje postaci Anderson ?

nisia23

Lubię Gilian ale ona faktycznie wszędzie gra tak samo. Chociaż mam wrażenie, że jakoś w The Fall nie przeginała tak, jak w Hannibalku :)

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Nie,zdecydowanie nie przeginała tak bardzo.Natomiast jest w niej coś maksymalnie usypiającego i tak jak ludzie się zachwycają jej postacią i jej związkiem z Hannibalem to ja tego totalnie nie rozumiem.Mówię,dopiero teraz oglądam serial,ale robi się dla mnie coraz bardziej przegięty.
Dobrne do końca,głównie ze względu na Dancy'ego no i dlatego,że jestem już w połowie trzeciego sezonu :)

nisia23

Dancy <3

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

Oj tak :) Polecasz jakiś film/serial z nim ?Oglądałam już Adama,Klub miłośników i oczywiście Histerie,od której zaczęła się moja przygoda z jego osobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones