PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 502
oceny
7,9 10 1 85502
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Jak myślicie - czy Hannibal zje panią doktor Bedelię Du Maurier? w pewnym sensie naraziła mu się.

ocenił(a) serial na 9
koszerny_rozum

Nie wydaje mi się żeby zdarzyło się to w tym sezonie.

ocenił(a) serial na 2
koszerny_rozum

nie zjadł i nie zje, ponieważ uciekła i jest teraz poza jego zasięgiem

ocenił(a) serial na 10
koszerny_rozum

Nie zje, bo skończy się sezon.

jocisko

Myślicie, że Bedelia domyśliła się, że Hannibal jest prawdziwym Rozpruwaczem czy po prostu wyczuła, że jest niebezpieczny ale nie powiązała go z żadnymi konkretnymi morderstwami?

ocenił(a) serial na 10
Claudette_2

Myślę, że na pewno wie, że jest seryjnym mordercą i raczej domyśla się, że jest Rozpruwaczem.

ocenił(a) serial na 10
Claudette_2

Ano, domyśliła się, ze Hannibal jest seryjnym mordercą i wolała uciec, niż być kolejną
ofiarą. Można rzec, ze zwiała Hannibalowi z talerza.

Claudette_2

Ja właściwie jestem pewny, że ona wie kim jest Hani, w końcu była bardzo dobrą terapeutką. Gdyby wyczuła, że jest tylko niebezpieczny to raczej nie uciekałaby w popłochu. Na pewno jako psychiatra miała już wielu pacjentów niebezpiecznych. Zresztą można wywnioskować, że wiedziała kto zabił tego gościa, który ją napadł, już to dało jej do myślenia. Udowadnia to też scena jak odwiedziła Willa. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale była taka scena jak Hannibal przyszedł do jej domu i zastał tam prezent (jakaś perfuma?) - czyli wiedziała, że przyjdzie ją zabić.

ocenił(a) serial na 2
m29

Skoro poszła do Willa i powiedziała mu, że wierzy w jego historię, to znaczy, że się domyśliła. Perfumy w opuszczonym mieszkaniu z pokrowcami na meblach oznaczają eleganckie pokazanie środkowego palca Hannibalowi :)

Claudette_2

W tym sezonie może jeszcze jej nie zjeść. Swoją drogą po obejrzeniu 7 odcinka 2 sezonu mam jakby wrażenie, że będzie 3 sezon. I wtedy może się pokomplikować, bo zakładając, że Hannibal będzie dalej pełnił utajoną rolę rozpruwacza to w ewentualnym kolejnym procesie (w drugim sezonie sprawa nabrała tempa w sądzie) pani doktor Bedelia może być powołana na biegłego lekarza- lub może z tytułu prowadzenia terapii Hannibala zostać wezwana do złożenia zeznań. Nie wiem co będzie w 8 odcinku ale po siódmym mam wrażenie, że nastąpił jakiś regres. Nie będę pisała co i jak - kto nie oglądał to niech obejrzy, bo nie chcę zdradzać tajemnicy.

użytkownik usunięty
koszerny_rozum

regres, ale i progres zarazem wg mnie. 'role sie odwracaja' :-) Kompletnie inny Will

koszerny_rozum

Raczej jej nie zje, bo jej rola miała być epizodyczna i już pewnie nie pojawi się w serialu (a szkoda fajnie grała).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones