PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 424
oceny
7,7 10 1 11424
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

nieporozumienie!

ocenił(a) serial na 2

trzeba mieć jakieś zwichrowania umysłowe by pozytywnie taki gniot oceniać!!Czuję ,że rzucą się na mnie ,,wielbiciele'' takich filmów ale pozostanę przy swoim-SZKODA CZASU! najdelikatniej to ujmując!!

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

To tak jakby powiedzieć, że " Kto wrobił królika Rogera" to nieporozumienie. Po prostu gościu nie kumasz ani absurdalnej konwencji, ani czarnego humoru. Mnie się ten serial spodobał i uważam, że pierwszy odcinek to mocne 7/10.

ocenił(a) serial na 2
mr_oziu

kumam,kumam!! ale mam dość absurdów w życiu by jeszcze tym się zachwycać w rozrywce!!!Po drugie to NIEŁADNIE kogoś obrażać-panie mr.!!!!!!Uderz w stół?-jak przewidziałem,że dureń się zaraz zgłosi!!!

ocenił(a) serial na 10
stan_lego

a gdzie użytkownik mr oziu Cię obraził ? nie oglądałem ale właśnie się zabieram :D dam znać jak wrażenia

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

typie nikt ciebie nigdzie nie obrazil wczesniej, nastepnym razem przed skomentowaniem na forum czegokolwiek wez nie zapomnij lekow wziac bo odlatujesz troszeczke (- tak to juz podchodzi pod obraze, ojej tak mi przykro...)

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

Ok skoro tak uważasz, to teraz Cię obrażę:) To co napisałeś, to zwykłe brednie i szukanie dziury w całym. Dodatkowo wprowadzasz ludzi w błąd twierdząc, że ten serial, to gniot, a obiektywnie na pewno tak nie jest. Przyczepiłeś się, że serial jest absurdalny, bo najwyraźniej nie masz pojęcia, że powstaje na podstawie komiksu Granta Morrissona. Spodziewałeś się, że to serial kryminalny a tu niespodzianka i ta konwencja przerosła Twoją wyobraźnię, więc skoro męczą Cię absurdy, to oglądaj filmy National Geografic, a do fantasy i fantastyki nawet się nie zbliżaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
stan_lego

no masz zawirowania bedzie hicior

stan_lego

stan_lego jeśli film nie jest dla Ciebie to napisz,że nie odpowiada Ci konwencja i nie lubisz TAKICH filmów i koniec. Ja nie wypowiadam się na temat filmów anime, ponieważ nie lubię tego gatunku filmów. Nie mam o nich pojęcia , więc nie komentuje. Jeśli wszedłeś na forum, żeby szukać zaczepki to wyjdź stąd, to nie miejsce dla Ciebie.

stan_lego

Wybacz ale jakie konkretnie miałeś podobne filmiki na myśli, bo owszem można nie lubić serialu ale uważam że nie można mu odmówić oryginalności .

stan_lego

Przeprasza, że pytam, ale w którym momencie wypowiedzi mr_oziu poczułeś się obrażony?

mr_oziu

Dokladnie!

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

a widziales trailer wczesniej? jezeli tak to czego oczekiwales? przeciez juz w trailerze dokladnie widac jaka jest przyjeta konwencja serialu i czego sie spodziewac - mi sie trailer podobal w zwiazku z czym podczas ogladania pierwszego odcinka bawilem sie swietnie.

Nie czaisz klimatu to na ch ogladasz?

stan_lego

Kali ukraść, to zrobić dobrze, ukraść Kalemu, to zrobić zle.
Raczej widzę tupeciarzu, że to ty obrażasz swojego adwersarza (a przy okazji zapewne także część przypadkowych czytelników) nazywając go bez żadnych podstaw durniem za to, że ośmielił się zauważyć w twoim komentarzu brak wyczucia oryginalności, której na pewno nie brakuje tej produkcji. Wymiana zdań na tym właśnie polega, że spotykamy się z opinią z którą nie koniecznie musimy się zgadzać i utożsamiać, ale nie oznacza to, że taka róznica poglądów jest z automatu atakiem w twoje przewrażliwione ego wraz z rzekomym osobistym atakiem w twoją godność, na co nie wiedzieć czemu się uskarżasz, zwłaszcza że akurat w tym konkretnym przypadku sam z góry sugerujesz ad hominem każdemu, komu ta pozycja przypadła do gustu dewiacje psychiczne i upośledzenie umysłowe, po prostu inicjatorem zaczepek jesteś ty sam.

ocenił(a) serial na 9
kist65

Hehe lepiej bym tego nie napisał :)

ocenił(a) serial na 10
stan_lego

Oszalałeś? :P

Otóż my, widzowie, jesteśmy z "Happiego" zadowoleni. Bardzo. Mamy tutaj do czynienia z oryginalną produkcją, z rzadkiego serialowego segmentu czarnej komedii. Skrzyżowano "Bad Santa" z "Adrenaliną", "Johnym Wickiem" i "Teletubisiami! Serial ocieka absurdem, groteską, obscenicznymi scenami i szaleństwem.

Jest świeży. Dawno żaden film nie absorbował mojej uwagi w takim stopniu.

ocenił(a) serial na 9
Martin von Carstein

Mnie ten film bardziej się skojarzył z przygodami Trevora (GTA), oraz osła ze Shreka, w kolorowym Sin City. Najwidoczniej nie do wszystkich trafia taki absurd.

ocenił(a) serial na 9
Covenant

Piękne podsumowanie :)

ocenił(a) serial na 9
stan_lego

Wyciągnij kij z dupska z scrolluj dalej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
stan_lego

Czy wypowiadasz się często na tematy o których nie masz pojęcia? Jeśli nie to dobrze, tak powinieneś postąpić w tej sytuacji. Nie lubisz groteski, wolisz kryminały( przykładowo, bo nie wiem co lubisz). Wypowiadaj się w kategorii , którą znasz i lubisz. Nie obrażaj i nie prowokuj.

ocenił(a) serial na 9
hooop

Olej, przecież to jakiś pryszczaty stulejarz albo patol, który szuka gównoburzy.

ocenił(a) serial na 9
stan_lego

Nie ma to jak oceniać kogoś po nicku, bardzo dojrzałe.

ocenił(a) serial na 4
stan_lego

i te posty wystarcza ze nigdy tego serialu nie obejrze

ocenił(a) serial na 9
Grymulv

Zawsze w życiu sugerujesz się zdaniem innych?? To a więc tak, albo jesteś dzieciakiem, albo masz problemy natury psychicznej....

ocenił(a) serial na 10
Grymulv

Dużo stracisz. Naprawdę.

Zastanawiam się czy Netflix nie pluje sobie w brodę z faktu niewykupienia praw do "Happiego". To prawdziwy "serial oryginalny". Nie ma nawet z czym go porównać mimo obecności czarnych komedii na rynku, a nawet ich sukcesami ("Deadpool"). Zadziwia mnie to, że tak wielu widzów przeszło obok "Happiego" obojętnie...

ocenił(a) serial na 9
stan_lego

Zwichrowania umysłowe? Nie rozumiem dlaczego w taki sposób oceniasz ludzi na podstawie ich gustu filmowego. Tak jak ty masz prawo nazwać tę produkcję gniotem tak ktoś inny może być nią zachwycony. Ja jestem. Uwielbiam czarny chumor, obrazoburcze podejście do świętości pokroju Świąt Bożego Narodzenia i absurd. Pierwsza scena pierwszego odcinka to małe arcydzieło makabreski - wizualnie przepiękna i okraszona świetną muzyką - uwiodła mnie od razu. Oglądam po 2-3 odcinki pod rząd i nie zawiodłem się ani razu.

Tobie się nie podoba? - OK, ale nie masz prawa nazywać ludzi wyrażających odmienny pogląd wariatami czy durniami. Nie jesteś lepszy od nikogo na tym forum, żaden z ciebie arbiter elegantiarum. A jeśli ci się wydaje, że jest inaczej, to srodze się zawiedziesz w konfrontacji z rzeczywistością - najdelikatniej rzecz ujmując.

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

Jak dobrze, że są jeszcze na tym łez padole, tak światli i trzeźwo myślący neandertale jak Ty.

ocenił(a) serial na 8
stan_lego

Mam pytanie, ile obejrzałeś odcinków, a może minut serialu Happy!? 1 odcinek? 2 odcinki? Cały sezon? A może 5 minut pierwszego odcinka? A może tylko trailer?! Nie skomentuję Twojej wypowiedzi dopóki mi nie odpowiesz. Ale chciałbym wiedzieć, ile obejrzałeś, żeby napisać to, co napisałeś.

stan_lego

ja tam jestem zwichrowana ;) a serial jest zaje*isty. ktoś, kto tworzył komiks musi mieć ładnie pod kopułą :D mój ulubiony cytat : "Hocus Pocus Motherf*cker" :D uwaga spoiler............................. a scena jak wymyśleni przyjaciele idą na Mikołaja - no świetna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones