PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787192}
6,2 540
ocen
6,2 10 1 540
Hard Sun. Przed Apokalipsą
powrót do forum serialu Hard Sun. Przed Apokalipsą

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/hard-sun-nowy-serial-bbc-zagra-jim-sturgess -za-projekt-odpowiada-neil-cross

pogodno_2

Za jednym z portali: "Hard Sun swoją premierę będzie miało 7 marca 2018 roku. W obsadzie znajdziemy przede wszystkim Agyness Deyn oraz Jima Sturgessa, którzy wcielą się w detektywów Elaine Renko i Roberta Hicksa. Zagrają partnerów, a zarazem wrogów, którzy egzekwują prawo i chronią swoich ukochanych w świecie, który codziennie jest bliżej naturalnej zagłady. Hicks to głowa rodziny i oddany funkcjonariusz. Jest jednak mocno skorumpowany. Renko jest trudna i zniszczona, lecz jest nieprzekupna. Oboje stoją po różnych stronach społecznego oraz moralnego spektrum i nie mają do siebie nawzajem zaufania, i to z dobrych powodów. Muszą się jednak nauczyć współpracować, jeśli chcą przeżyć."

pogodno_2

Wg najświeższych informacji, data premiery to 6 stycznia na BBC One.

ocenił(a) serial na 3
pogodno_2

jest juz całosc

tegesno

Cudnie! Mam nadzieję, że było na co czekać ;)

pogodno_2

No właśnie mam mieszane uczucia

Gasza1910

Zamieniam się w słuch, czytaj, wzrok ;)

pogodno_2

Nie no, nie oglądałem jeszcze. Dopiero go ściągam :) Ale na Imbd ma skrajne opinie :)

Gasza1910

Hmmm.....robi się ciekawie ;)

pogodno_2

No właśnie :). Ściągnę i będzie czekał w kolejce. Weekend to przede wszystkim mecze. W tygodniu seriale.

P.S. Nigdzie nie mogę znaleźć nowego Broen

Gasza1910

U mnie: w weekend kino plus seriale, reszta tygodnia-te drugie ;) Ściągaj "Hard Sun" i poproszę o łaskawy donos.
P.S. Szukałam od 1 stycznia i dopiero dziś namierzyłam pierwszy odcinek. Z napisami. Zostawiam go sobie na wieczorną ucztę ;)

Gasza1910

http://szukajka.tv/?q=most%20nad%20sundem%20s04&s=5&h=0&v=0&a=

pogodno_2

Dzięki :)

Gasza1910

Konsumuj z przyjemnością. Choć przy tej jakości serialu powinnam użyć innego słowa ;)

pogodno_2

hehe. Ja to czekam na całość. Nie lubię oglądać odcinek i czekać tydzień. Wyjątkiem jest Gra o Tron, przez nawał spojlerów w sieci.

Gasza1910

Powinnam napisać "cyborg" (bez urazy). W życiu bym nie wytrzymała! ;)

pogodno_2

Synów Anarchii 7 sezonów w 6 dni walnąłem :)
Rodzinę Soprano 6 sezonów w 7 dni :)

I jeszcze kilka takich maratonów miałem :)

Gasza1910

Maratony to ja rozumiem, sama kilka(dziesiąt) zaliczyłam, ale czekanie na cały sezon- nie dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones