PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570121}

Harry's Law

7,1 445
ocen
7,1 10 1 445
Harry's Law
powrót do forum serialu Harry's Law

2 sezon odc 1-2 :)

ocenił(a) serial na 10

lubie Harrys Law ciekawy serial z genialną rolą Kathy Bates! ale od początku 2 sezonu zaszło kilka zmian i nie jestem pewien czy na korzyść.. po 1. chyba lepiej było jak Harry miala miejszą kancelarię z doslownie kilkoma pomocnikami głównymi bohaterami ( w 1 sezonie bardziej zwracano uwagę na tychy kilka osób również prywatnie a każdy odcinek dotyczyl innej sprawy, ktory kończyl się jakimś zamnknięciem:) teraz jest ogromna kilkupiętrowa kancelaria z wiloosobową zalogą te postacie które byl ciekawe w 1 sezonie albo znikneły (MALCOLM) albo ograniczono ich role (JENNA/ blondynka od butów :) niema już tego KLIMATU gangsterskiej ulicy (prawie jak na Bronxie) a sparwy sądowe? po 2 odc. 2 sezonu główna sprawa dalje jest otwarta i wszystko wskazuje na to że jeszcze przynajmniej w 3 odc. będzie tematem przewodnim, do tego zmienili świetny motyw przewodni serialu (na początku gdy pojawia się tytuł :(... nie wiem widać ze serial troche się pzebudował, można powiedzieć lekko zmienil drogę, którą podążał... pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków żeby ocenić czy te zmiany był korzystne :)

londontown

Też właśnie zaczęłam oglądać drugi sezon, i muszę przyznać, że mnie rozczarowuje. Fajne właśnie było w pierwszym to, że kancelaria była mała i połączona ze sklepem obuwniczym, co było śmiesznie absurdalne, mało ludzi, klienci z kosmosu. Motyw faceta zamykającego żonę w piwnicy, żeby poprawić relację w małżeństwie przedni, tak samo jak Winslow Securities I.N.C.. Teraz się z tego zrobił serial prawniczy jakich wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones