PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570121}

Harry's Law

7,1 445
ocen
7,1 10 1 445
Harry's Law
powrót do forum serialu Harry's Law

Zmęczył mnie...

ocenił(a) serial na 3

Mimo dość interesującej obsady, Kathy Bates to gwarancja doskonałej gry, zmęczył mnie ten serial. Wszystkie sprawy załatwiane są przez prawników poprzez wpływanie na emocje uczucia sędziego czy prokuratora, gdzie tu jakiś realizm życia prawników? Porównajmy to choćby do Good wife (dla mnie numero uno jeżeli chodzi o seriale o adwokatach) wszystko przedstawione jest w infantylny, mega prosty sposób. Do tego schemat: sprawa nie do rozwiązania, trafia do Harry, ona swą mową doprowadza wszystkich do łez i wygrywa - żenada. Obawiam się, że będę musiał złamać swoją (już nie tak żelazną) zasadę, że kiedy pierwszy sezon oglądam do końca (nie rezygnując w tzw. międzyczasie) to i drugi obejrzę na pewno. Otóż... nie obejrzę.

spleeno

Zgadzam się z tobą !! , mam podobne odczucia. Cieszyłem się na prawniczy serial z Kathy ale po obejrzeniu paru odcinków jestem bardzo rozczarowany.

ocenił(a) serial na 3
sorensen_filmaniak

Wybór serialowy jest zbyt wielki żeby męczyć się z drugim sezonem, a dla wąchających się czy oglądać pierwszą serię - nie polecam z całą stanowczością!

ocenił(a) serial na 10
spleeno

bdury 1 sezon genialny! od poczatku do końca + fajny klimaty małej kancelari prawniczej z ciekawymi osobowościami , za to 2 sezon mimo że pierwszy odc. zakończyl się z przytupem ogólnie troche w innym klimacie mam nadzieje że wróca do korzeni i będzie spoko :)

spleeno

Zgadzam się. Serial ma pewien klimat, miło się go ogląda, ot, na odstresowanie. Jednak to, że główna postać zawsze idzie w żebry - nuży.

spleeno

ja jako serial o prawnikach polecam Suits ;)

ocenił(a) serial na 8
killyou

W Suitsach za dużo się ruchają, nudne jest już to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones