PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 831
ocen
7,2 10 1 5831
Haven
powrót do forum serialu Haven

kolejny odcinek

ocenił(a) serial na 9

orientuje się ktoś, kiedy wypuszcza kolejny odcinek?

ocenił(a) serial na 8
UpTrinity

Niestety, wciąż nie ma informacji, kiedy dokładnie zostanie wyemitowana dalsza część sezonu. Trzeba czekać ;(

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

nie mogę się doczekać

ocenił(a) serial na 8
UpTrinity

Najnowsze info mówi że powrót w okolicach lipca, może nawet później.

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Lipca ????? To tak jakby miał to być kolejny sezon. Bardzo dziwnie to rozłożyli

ocenił(a) serial na 9
UpTrinity

ten serial tak idzie, że jest sezon emitowany od września do końca roku. Oglądam go od początku, więc następny sezon 6 będzie zapewne we wrześniu, jeśli go zrobią.

ocenił(a) serial na 8
joanman

Sezon 5B, a więc technicznie 6ty jest już nakręcony. I kolejnego seoznu na 99,9% nie będzie, wszystkie znaki na niebie i nie ziemi na to wskazują (kompletny brak promocji serialu, ciągłe zmiany a to godzin emisji a to dnia, w końcu śmieszny timeslot w piątki wczesnym wieczorem, kiedy ludzie wychodzą z domu bo jest weekend).

Ja obstawiałam kwiecień-maj i dla mnie to jest niemiłe zaskoczenie, bo wszędzie jest mowa o mid-season finale, a wtedy przerwa nie powinna trwać AŻ ponad pół roku, a zdecydowanie mniej. I to kolejny powód potwierdzający, że z Haven możemy zacząć się żegnać.

Jednym słowem zatoczono koło, bo 1s był emitowany latem, dopiero od 2s ze względu na zainteresowanie przeniesiono go do jesiennej ramówki.

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Pewnie tak będzie ten sezon będzie ostatnim a szkoda bo obecny jest naprawdę dobry.Nie jestem fanką ciągnięcia seriali na siłę i robienia 10 sezonów które się wleką w nieskończoność ale jeszcze ten 6-ty we wrześniu mogli by nakręcić tak na miłe zakończenie, tak z 10 odcinków.Nie lubię gdy serial kończy się ni z tond ni zowąd gdy żaden wątek nie jest zakończony.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Zgadzam się, też nie lubię ciągnięcia seriali na siłę, nikomu i niczemu to nie służy, lepiej odejść dobrze zapamiętanym niż dać się zapamiętać jako serial, którego pod koniec nie dało się oglądać. 6 sezon, króciutki, mógłby jeszcze spokojnie powstać. Niby scenarzyści i producenci mówią, że zrobili dwa zakończenia, na wypadek gdyby to był definitywny koniec serialu, ale obawiam się, że w 13 odcinkach, które mają być w 5B (lub w 6, jak zwał tak zwał) mogą wielu rzeczy nie wyjaśnić. Miejmy nadzieję, że chociaż to co ważniejsze uda się doprowadzić do w miarę zadowalającego końca ;)

ocenił(a) serial na 8
UpTrinity

Wiadomo coś o dacie emisji kolejnego odcinka ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones