PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583620}

Hero 108

4,7 340
ocen
4,7 10 1 340
Hero 108
powrót do forum serialu Hero 108

Beznadziejna bajka.

ocenił(a) serial na 2

Jestem fanką animacji i nie znoszę seriali w których grają aktorzy, pokroju oczywiście "Hannah Montana" itp. Zawsze byłam za kreskówkami. I tak, będąc kiedyś chora, z nudów włączyłam kanał Cartoon Network, na którym zobaczyłam tę bajkę...
O, zgrozo. Animacja jest koszmarna - tak nieudolna i komputerowa, że aż oczy bolą. Poza tym postacie... Są po prostu brzydkie. Nie wiem, jak człowiek może brać pieniądze za takie rysunki/projekty - one aż straszą.
Jedyną rzeczą, która może ratować tę produkcje, są konstrukcje charakterów bohaterów "po dobrej stronie" - są dość ciekawi, choć standardowi. Z kolei "główne zło" jest kompletnie beznadziejne. I ma okropny, krzykliwy głos.
Nie dam tej produkcji oceny "1" tylko dzięki charakterom oraz temu, że jest to jednak bądź co bądź, jakiś rodzaj animacji. Słaby, brzydki i niesamowicie naiwny, ale zawsze.

ocenił(a) serial na 1
Kimi_Sama

Zgadzam się w 100%.

Kimi_Sama

A ja się nie zgadzam. Byłam przerażona wszelką komputerową animacją przez długi czas zwyczajnie dlatego, że jako dziecko lat '90 darzę przeogromnym sentymentem animację klasyczną, z tego powodu długo nie mogłam się przekonać do podobnych seriali, ale po pewnym czasie przestało mi to przeszkadzać - świat idzie na przód, technologie się zmieniają i mamy mnóstwo nowych pomysłów i rozwiązań.
"Hero 108" to dla mnie jak picasso na tle innych seriali - wygląd i animacja są BARDZO specyficzne, przez co nie każdemu przypadnie on do gustu. Nie powiedziałabym jednak że jest koszmarny czy straszny, jest po prostu...oryginalny. I totalnie mogę wyobrazić sobie samą siebie oglądającą ten serial jako dzieciak - jestem na 98% pewna, że przypadłby mi do gustu. Zgodzę się jednak z konstrukcją charakterów - to jest utrzymane na wysokim poziomie, ale dopóki Kimi_Sama nie oglądała serialu w oryginalnej wersji, nie powinna oceniać głosów. :p

Sama oceniam serial na bardzo dobry; bo dla mnie jest relaksujący, a dla dzieciaków powinien choć w pewnym stopniu przekazać jakieś pozytywne wartości.

ocenił(a) serial na 2
plomykowka

Ja nie jestem przerażona komputerową animacją. Uznaję dobrą animację komputerową, ale musi być po prostu dobra - a ta, oczywiście moim zdaniem, taka nie jest. Rzecz nie leży w oryginalności, ale jak sądzę, niskim budżecie.
Co do porównania do Picassa - kubizm był w pełni przemyślany w każdej swojej fazie, to świadome działanie artystyczne - pokazanie przedmiotu z każdej strony, inne spojrzenie na ten przedmiot.. Wątpię, aby tak było w także tym wypadku, bo zabieg wygląda na po prostu nieudolny.

Jestem Polką, więc oglądam polskie wersje i takowe też oceniam ;)

ocenił(a) serial na 1
plomykowka

Widzę,że oceniasz animacje głównie przez pryzmat jak wyglądają. Zauważ,że ostatnio powstaje od groma animacji wykonanych we flashu,czy jakimś programie od grafiki 3d. Taka metoda jest znacznie tańsza i szybsza od standardowego rysowania poszczególnych klatek. Twórcy w tym tempie często zapominają o jakimś głębszym przesłaniu,czy inteligentnym humorze i serwują może i łatwo przyswajalny,ale kompletnie bezwartościowy produkt. Stąd u mnie taka niska ocena w tego typu produkcjach.

plomykowka

Dla mnie najlepszy był Krzepki Ray - trochę psychol z ADHD, ale był chyba największym koksem. W niektórych odcinkach kibicowałem Wielkiemu Szachrajowi - np. jak było o książkach i komiksach lub o piłkarzykach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones