PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 975
ocen
7,3 10 1 59975
6,8 5
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

... tą babką w drugim sezonie , co Peter się w niej zakochał(Peter akurat stracił pamięć). No i oni
poszli do jakiegoś budynku i ich przeniosło w czasie, no i zostawił ją w tej przyszłości. Wrócił przez
przypadek do teraźniejszości i obiecał że po nią wróci--------------------- później Pete odzyskuje
pamięć i wszystko jest ok--------------- czekam sobie przez dwa kolejne sezony jak po nią wróci------
----------no i nic ------ nie wrócił po nią, zostawił babkę w przyszłości----------CZY WAS TO TEŻ NIE
IRYTOWAŁO!?czeka się i czeka aż tu nic Peter chyba po prostu o niej zapomniał!?

ocenił(a) serial na 8
marianna12345

Nie ma co się dziwić serial został ucięty i po prostu niedokończony :/

zelek97

Nom teraz ja właśnie żałobę przeżywam z tego powodu:(

ocenił(a) serial na 10
marianna12345

Sytuacja z Catlin (bo tak jakoś miała chyba na imię) nie została wyjaśniona,bo nagle rozpoczęli inne wątki (Artur Petrelli) i jakoś to po drodze umknęło.Wygląda to tak,jakby nagle zmienili się scenarzyści i od razu ruszyli do akcji ze swoimi pomysłami,nie zapoznając się nawet z tym,co zostało po poprzednikach i czy nie trzeba czasem czegoś dokończyć.A wystarczyło wysłać Petera na chwilę do przyszłości,bo przecież zatrzymał by czas i w mgnieniu oka ją stamtąd zabrał.Nie stracili by aż tak wiele cennego czasu antenowego.A tak,to dziewczyna tam siedzi i wypatruje Piotrka. :)
Swoją drogą,szkoda że nie mam szans na kontynuację serii,albo chociaż uczciwe zakończenie choćby jakimś filmem telewizyjnym.Cholerni producenci amerykańscy.

mario_1981

No właśnie! Gdyby chociaż film nakręcili!

ocenił(a) serial na 9
mario_1981

Nie wiem czy już zauważyliście nowsze wątki, ale będzie kontynuacja. :) Jednak nie sądzę by zakończyli wiele wątków jako że z tego co mi się gdzieś o uszy obiło tylko kilka postaci będzie uczestniczyło i to gościnnie w 5 serii (Heroes Reborn) i chyba to ogólnie ma być nowa generacja Herosów.
Jeden, i chyba jedyny jak dla mnie, plus jest taki że można zobaczyć jak świat przyjął wiedzę o istnieniu ludzi ze zdolnościami nadprzyrodzonymi. To były straszne miesiące kiedy obejrzałam ostatni odcinek i tak bardzo chciałam się tego dowiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones