PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 974
oceny
7,3 10 1 59974
6,8 5
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Czy warto?

ocenił(a) serial na 9

Jestem teraz w trakcie oglądania jednego serialu i czekam na nowe odcinki paru innych. Chciałabym zacząć coś innego, żeby nie skończyć tego jednego za szybko. Czy warto obejrzeć ten serial?

ocenił(a) serial na 10
weronika_LOTR

Herosi mają 78 odcinków, więc zbyt szybko nie skończysz tego serialu, ale warto. Serial nie został skończony - jest 4 sezony, z czego w ostatnim jest jasno pokazane, jakby miał ukazać się 5 sezon, ale niestety, przerwano serial, czyli nie ma on tak jakby zakończenia. Lecz nie zniechęcaj się tym, ponieważ jeszcze w tym roku (dokładnie od 24 września) będzie emitowane 13-odcinkowe Heroes Reborn, czyli powiązanie z tym serialem, ale w większości z nowymi bohaterami (jednak pojawi się część starych). W Internecie znajdziesz dużo opinii, że tylko pierwszy sezon trzyma poziom, drugi jest trochę gorszy, trzeci jest średni, a czwarty lepiej sobie odpuścić. Czy będziesz uważać tak samo, to zależy, czy w ogóle ci się spodoba pierwszy sezon, bo ogółem chyba nie jest trudno stwierdzić po kilku odcinkach, czy serial się spodobał i będziesz go dalej oglądać, czy nie.
Ja obejrzałem i faktem jest, że pierwszy sezon jest najlepszy, ponieważ od początku do końca można odnieść wrażenie, że wszystko było tam dokładnie zaplanowane niczym w jakimś komiksie. Drugi sezon również jest dobry, trzeci także trzyma poziom, ale tylko jego pierwsza połowa ("Tom Trzeci"), gdyż od drugiej ("Tom Czwarty") jest już trochę gorzej, z wyjątkiem ciekawej końcówki. Z kolei czwarty sezon też jest całkiem w porządku, ale trochę słabiej wypada w porównaniu do pierwszego lub drugiego, ponieważ można odnieść wrażenie, jakby twórcy celowo chcieli go upodobnić do pierwszego sezonu - akcja w nim dosyć powoli się toczy, jakby miała zostać po trochu ukazywana jakaś tajemnica wraz z kolejnymi odcinkami, ale ostatecznie na największy plus wychodzi to, że właśnie w czwartym sezonie pojawia się najwięcej nowych osób z nowymi supermocami. Nie żałuję, pomimo braku zakończenia i czekam na Heroes Reborn. Czy tobie się spodoba, to najpierw odpowiedz sobie na pytanie: czy lubisz bohaterów z supermocami takimi jak latanie, nieśmiertelność, zatrzymywanie czasu, itd.? Bo i tak warto obejrzeć przynajmniej pierwszy sezon.

ocenił(a) serial na 9
Asasynek

78 odcinków?? Dla mnie to jakoś na 3-4 tygodnie :D. Nie słucham nigdy , jak ludzie mówią, że jakieś sezony są słabsze, wolę ocenić sama. Np nowe odcinki Supernatural ludzie krytykują, a mi się podobają. Czy lubię bohaterów z supermocami? Hahahaha...ha . Oczywiście, że tak. Jestem w trakcie oglądania Tajemnic Smallville (serial o młodym Supermanie) i uwielbiam filmy z X-Menami i inne z Marvela (z resztą komiksy też). W sumie to powstrzymuje mnie tylko to, że nie chcę popadać w kolejną "obsesję" na punkcie jakiegoś serialu, ja to ostatnio miałam ( i dalej mam) z Once Upon A Time.

ocenił(a) serial na 8
weronika_LOTR

gdzie oglądasz Tajemnice Smallville bo bym sobie odświeżył ten serial , bo bardzo go lubiłem za szczeniackich lat i moim zdaniem Erica Durance najlepsza jako Lois Lane :D

Herosi tez dobry

ocenił(a) serial na 9
panteraworange

Też uwielbiam Ericę ;D oglądam głównie na cda, a jak tam nie ma to szukam gdzieś indziej, zawsze gdzieś można znaleźć, jeśli się dobrze poszuka ;).

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

A tak wgl to Milo (Peter Petrelli) był brany pod uwagę do roli Clarka Kenta ^.^

ocenił(a) serial na 8
weronika_LOTR

tego nie wiedziałem że miał grac Kenta , ale teraz nie wyobrażam sobie kogoś innego niż tom welling

cda dobrze wiedzieć

https://www.youtube.com/watch?v=_Lr7jgA_Ox0 jedna z fajniejszych scen z lois i clarkiem :D

ocenił(a) serial na 9
panteraworange

Też nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Kenta :D. A co do tej sceny, to nie oglądam, bo jest z 9 sezonu, a ja jestem dopiero na 7 xD

ocenił(a) serial na 9
panteraworange

To jest, jak na razie, moja ulubiona scena z Clarkiem i Lois https://m.youtube.com/watch?v=NgdAs_k9F-k *.* obejrzałam przed chwilą i dalej to przeżywam XD

ocenił(a) serial na 8
weronika_LOTR

w smallville najlepiej zrobili relacje między lois i clarkiem jeśli chodzi i serial

https://www.youtube.com/watch?v=PJJDw7TyPtk lois daje czadu :D

ocenił(a) serial na 9
panteraworange

O jezuu... Kocham tą scenę XD Lois jest super xdd

panteraworange

na solarmovie kropka is jest chyba wszystko (po angielsku) :D

weronika_LOTR

Ostatnio skończyłam OUAT i też mam na punkcie tego serialu obsesję i zastanawiałam się czy obejrzeć Herosów. Chyba się skuszę :D

ocenił(a) serial na 9
nataliap

Zacznij oglądać, gorąco polecam :D.

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

WARTO to jest NAJLEPSZY serial SCI-FI jaki kiedykolwiek oglądałem. Wszystkie inne seriale porównywałem do Herosów :) bo są ........ hmyyyyy Zaj..........e jak obejrzysz to daj znać jak wrażenia :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Cóż...... Niedługo kończę 1 sezon... Nie chciałam popadać w kolejną obsesję, ale na to już za późno. xd Serial zdecydowanie jeden z najlepszych, jakie oglądałam. Wszystkie wątki mi się podobają, a jest ich wiele (i dobrze) :D. Najbardziej lubię Petera , Claire i Mohindera. Żal mi tylko, że Herosi mają tylko 4 sezony... Przeraża mnie perspektywa skończenia tego... To chyba oznacza, że bardzo polubiłam ten serial, czyż nie? ;D

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Bardzo dobrze że polubiłaś bo to jest BOSKI serial tak jak wspominałem wcześniej najlepszy SCI-FI. Pierwszy jest kozacki mi sie też bardzo podobał 2 bo dużo sie dzieje (nowych postaci) ale nie będę spoilerował. Ulubione postacie prawie takie jak moje jeszcze bym dodał Hiro i Parkmana ale to dopiero w późniejszych odcinkach :) Nie ma co rozpaczać tak jak pisał Asasynek będzie Heroes Reborn . :) ja juz dni odliczam do 1 odcinka :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Też myślałam nad Parkmanem, a co do Hira, to też jest super ;-) zabawne sytuacje zawsze z nim XD. Tak, wiem o Heroes Reborn, ale wiem też, że większość będzie nowych postaci i z tego co widziałam (albo ty tylko mi się zdaje) większość

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Będzie w wieku licealnym. (z tego co widziałam po obsadzie ). Ale słyszałam też, ze będzie Mohinder więc ok xdd..

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Ja mam swój typ co to za fabuła będzie w Heroes Reborn (oglądaj uważnie herosów i motyw z kartka Hiro co prawda trochę się poplątali z tym wątkiem z tego co pamiętam a dawno Herosów oglądałem ale zobaczymy jak to będzie ) chyba czas odkopać płyty z Herosami i obejrzeć jeszcze raz w chwili wolnego czasu. A ty na czym oglądasz???

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Na Zalukaj ;-)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Jeszcze jedno... Mógłbyś mi doradzić czy skończyć dzisiaj sezon 1? Zostały mi cztery odcinki i nie wiem czy oglądać dzisiaj wszystkie, czy zostawić na jutro.. W sumie to nie duża różnica, ale nie mogę się zdecydować. Xdd

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Chyba za późno odpisuje bo juz chyba jesteś po pierwszym sezonie :) hehe ale pamiętam że ja drugi sezon obejrzałem w 2 dni tak mnie wciągnęło :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Tak, jestem już po pierwszym sezonie ;). Ale postanowiłam przystopować i obejrzeć drugi sezon w jakieś dwa tygodnie (nie wiem czy dam radę xdd) np wczoraj nie oglądałam w ogóle ;D.

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

To podziwiam ja bym nie wytrzymał :) ale delektuj się serialem :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Wczoraj zobaczyłam ile odcinków ma drugi sezon.. 11. Haha... Ja już obejrzałam 3.. Więc chyba mój plan nie wypali...

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Wiem, że to dziwne i że on jest okropny, ale zaczynam lubić ojca Claire (przybranego) xdd

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Ja go też polubiłem ale w dalszych odcinkach :) (nie będę zdradzał fabuły żeby nie zepsuć Ci oglądania )

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Kończę już drugi sezon. Denerwuje mnie wątek Petera. Nie jest już taki jak w pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Wcześniej Peter był dobry i nie skrzywdził by nikogo.... A teraz? Mam nadzieję, że jeszcze wróci na ścieżkę "dobra" :-/

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

He ludzie się zmieniają :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Oglądam sobie 19 odcinek 3 sezonu i okazuje się, że John Glover, który grał ojca Lexa Luthora, jest również ojcem Sylara XD. Znowu gra ojca psychopaty....

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Zaczynam 4 sezon. Trzeci sezon bardzo mi się podobał, ten cały wątek z Nathanem polującym na "mutanty".... Zaczęłam lubić Sylara, chociaż "lubić", to chyba nieodpowiednie słowo.... Zaczęłam go rozumieć... To chyba jeszcze gorzej... Podoba mi się to, że Peter wrócił na swoją ścieżkę XD. Przez to całe ratowanie ludzi, moce i anonimowość, kojarzy mi się z Supermanem z czasów młodości (Smallville <3) ;).

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

To ostro lecisz z Herosami 4 sezon najgorszy ;/.... ale powiedz teraz czy warto???????? :)

ocenił(a) serial na 9
Bladyq

Też mi się na razie zdaje, że najgorszy, ale i tak uważam że warto ;-). Zdecydowanie to jeden z moich ulubionych seriali :).

ocenił(a) serial na 9
weronika_LOTR

Serial Herosi jest swietny. Co prawda ten 4 sezon odstaje od reszty ale i tak dla fana to pozycja obowiązkowa. Ja podobnie jak ty,dopiero w tym roku odkryłem Herosów. Gdy konczyłem 4 sezon tak jakoś smutek dopadł mnie że to koniec. Ale pózniej przeczytałem że jednak kręca Heroes Reborn.
24 września 1szy odcinek. Super sprawa, bo po trailerach wydaje się być bardzo ciekawy. I coś czuje że na tym jednym sezonie się nie skonczy :)

weronika_LOTR

Herosi... naiwnością zachowania przypominają dzieci w przedszkolu, nikt z nikim nie może się dogadać, każdy chce mieć piaskownicę na własność. Raz są po jasnej stronie "mocy", by w następnych odcinkach być po ciemnej. W ich świecie nie istnieje coś takiego jak pamięć - na początku odcinka życzą przeciwnikom śmierci, by po paru minutach ogrzewać się w ich cieniu. Pojawiają się jak grzyby po deszczu, ich ilość sugeruje na epidemię! Niby receptura która sprawiła że mają pozmieniane w genach spisana była na kartce, i kuriozum - aby nie ujrzała światła dziennego by nie unicestwić Świata - przerwaną ją na dwie części... zamiast po prostu spalić!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones