Homeland (2011-) serial TV

plakat - Homeland (2011)

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

reżyser

 
oceń pracę:
Michael Cuesta Michael Cuesta

Daniel Attias Daniel Attias

Clark Johnson Clark Johnson

Brad Turner Brad Turner

$related.related Tucker Gates

$related.related Lodge Kerrigan

Jeremy Podeswa Jeremy Podeswa

Lesli Linka Glatter Lesli Linka Glatter

John Dahl John Dahl

Carl Franklin Carl Franklin

David Nutter David Nutter

Keith Gordon Keith Gordon

Daniel Minahan Daniel Minahan

Seith Mann Seith Mann

$related.related Jeffrey Reiner

David Semel David Semel

$related.related Michael Offer

Charlotte Sieling Charlotte Sieling

Alex Graves Alex Graves

$related.related John David Coles

$related.related Michael Klick

Jeffrey Nachmanoff Jeffrey Nachmanoff

Guy Ferland Guy Ferland

scenariusz

 
oceń pracę:
Alex Gansa Alex Gansa (twórca serialu)

Howard Gordon Howard Gordon (twórca serialu)

Gideon Raff Gideon Raff

$related.related Chip Johannessen

$related.related Alexander Cary

Henry Bromell Henry Bromell

$related.related Meredith Stiehm

$related.related James Yoshimura

$related.related William E. Bromell

$related.related Charlotte Stoudt

$related.related William Bromell

Barbara Hall Barbara Hall

$related.related Patrick Harbinson

Ron Nyswaner Ron Nyswaner

$related.related Ted Mann

$related.related Benjamin Cavell

$related.related Liz Flahive

David Fury David Fury

zdjęcia

 
oceń pracę:
$related.related David Klein

$related.related Chris Manley

Nelson Cragg Nelson Cragg

$related.related Giorgio Scali

muzyka

 
oceń pracę:
Sean Callery Sean Callery

materiały do scenariusza

 
oceń pracę:
Alex Gansa Alex Gansa (materiały do scenariusza, historia)

Gideon Raff Gideon Raff"Hatufim" (serial TV)
PL

Howard Gordon Howard Gordon (materiały do scenariusza, historia)

$related.related Chip Johannessen (materiały do scenariusza, historia)

$related.related Patrick Harbinson (materiały do scenariusza, historia)

montaż

 
oceń pracę:
$related.related Philip Carr Neel

$related.related Harvey Rosenstock

$related.related David Latham

Terry Kelley Terry Kelley

$related.related Michael Ruscio

$related.related Joe Hobeck

$related.related Jordan Goldman

$related.related Garret Donnelly

$related.related Sarah Zeitlin

scenografia

 
oceń pracę:
$related.related John D. Kretschmer (scenograf)

$related.related Patti Podesta (scenograf)

$related.related Christopher Tandon (dyrektor artystyczny) (niewymieniony w czołówce)

$related.related Matthew C. Jacobs (dyrektor artystyczny)

$related.related Donal Woods (scenograf)

$related.related William A. Cimino (dekorator wnętrz)

Judy Farr Judy Farr (dekorator wnętrz)

$related.related Yesim Zolan (dekorator wnętrz)

$related.related Geoffrey S. Grimsman (dyrektor artystyczny)

$related.related Carlos Osorio (dyrektor artystyczny)

$related.related Marco Trentini (dyrektor artystyczny)

$related.related Summer Eubanks (dekorator wnętrz)

$related.related Monica Monserrate (dekorator wnętrz)

$related.related Guy Potgieter (dyrektor artystyczny)

$related.related Andrew McCarthy (dekorator wnętrz)

$related.related Richard Dennis (dyrektor artystyczny) (niewymieniony w czołówce)

kostiumy

 
oceń pracę:
$related.related Marina Draghici

$related.related Katina Le Kerr

$related.related Gladyris Silva

produkcja

 
oceń pracę:
Mandy Patinkin Mandy Patinkin (producent)
Mandy Patinkin jako $roleTextAlt

Claire Danes Claire Danes (producent) (współproducent wykonawczy)
Claire Danes jako $roleTextAlt

Lesli Linka Glatter Lesli Linka Glatter (producent wykonawczy) (współproducent wykonawczy)

Ron Nyswaner Ron Nyswaner (współproducent wykonawczy)

$related.related Chip Johannessen (producent wykonawczy) (współproducent wykonawczy)

Henry Bromell Henry Bromell (producent wykonawczy)

Michael Cuesta Michael Cuesta (producent wykonawczy)

Howard Gordon Howard Gordon (producent wykonawczy)

$related.related Patrick Harbinson (producent wykonawczy) (współproducent wykonawczy)

$related.related Michael Klick (producent) (współproducent wykonawczy)

Alex Gansa Alex Gansa (producent wykonawczy)

$related.related Kurt Moritz (zastępca producenta)

$related.related Meredith Stiehm (producent wykonawczy)

$related.related Henning Molfenter (współproducent)

Barbara Hall Barbara Hall (współproducent wykonawczy)

$related.related Ted Mann (współproducent wykonawczy)

Gideon Raff Gideon Raff (producent wykonawczy)

$related.related Charlie Woebcken (współproducent)

$related.related Chris Cheramie (zastępca producenta)

$related.related Christoph Fisser (współproducent)

$related.related Alexander Cary (producent wykonawczy) (współproducent wykonawczy)

$related.related Maria Feldman (producent)

$related.related Katie O'Hara (producent) (współproducent) (zastępca producenta)

$related.related Avi Nir (producent wykonawczy)

$related.related Ran Telem (producent wykonawczy)

$related.related Benjamin Cavell (współproducent wykonawczy)

$related.related Liat Benasuly (producent)

$related.related Ron Telem (producent wykonawczy)

Khadija Alami Khadija Alami (kierownictwo produkcji)

$related.related William Klug (zastępca producenta)

$related.related Jonathan Zurer (producent)

$related.related Charlotte Stoudt (producent)

$related.related J. David Brightbill (współproducent) (kierownictwo produkcji)

$related.related Rakesh Singh (kierownictwo produkcji)

$related.related Lauren White (producent)

$related.related Kymberly Pereira (zastępca producenta)

dźwięk

 
oceń pracę:
$related.related Mark Stephan Kondracki

$related.related John Bauman

$related.related Jeff Charbonneau

Mark DeSimone Mark DeSimone

$related.related Nello Torri

$related.related Paul Drenning

$related.related Jeffree Bloomer

$related.related Eric Raber

$related.related Jim Greenhorn

Mark Lanza Mark Lanza

$related.related Shawn Kennelly

$related.related Ed Cantu

$related.related Bill Higley

$related.related Vince Nicastro

$related.related Mason Donnahoe (niewymieniony w czołówce)

$related.related Jesse Dodd

$related.related Patrick Veigel

$related.related Alan Decker

$related.related Greg Crawford

$related.related Larry Long

$related.related Scott Cannizzaro

$related.related Craig A. Dellinger

$related.related Will Howard

$related.related Steven R. Smith

$related.related Melissa Kennelly

$related.related Larold Rebhun

$related.related Peter Schneider

$related.related Stephen Webster

$related.related Diethard Keck

$related.related Ryne Gierke