PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 555
ocen
7,9 10 1 65555
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

http://www.filmweb.pl/news/To+nie+koniec+%22Homeland%22+i+%22The+Affair%22-11482 0

Nawet się cieszę, bo serial wreszcie wraca do szczytowej formy, 5 sezon zdecydowanie udany.

ocenił(a) serial na 7
kilo_alfa

Przepraszam, ale ile tych sezonów oczekujesz?

Moim zdaniem formuła tego serialu pozwala na zawiązanie wątków i skomponowanie czegoś w rodzaju zakończenia. Zgodnie z literacką normą, która szereguje opowieść na wstęp, rozwinięcie i zakończenie, tak jak Bozia przykazała. ;)

ocenił(a) serial na 8
per333

Podoba mi się ten serial i tyle. Dopóki trzyma poziom to mogę oglądać nawet 12 sezonów. Jest dużo tematów, które jeszcze można poruszyć :) Oczywiście żartuje z tymi 12 sezonami, ale i tak się cieszę na 6-ty sezon, ot co.

kilo_alfa

Bardzo się ciesze że dostajemy 6 sezon.
o ile będą mieć ciekawe pomysły i rozwiązania to serial może mieć jeszcze sezonów trochę,wszystko zależy od tego jak to zrobią.
gorzej jeśli dostaniemy ciągnięte na siłę marnotrawstwo czasu,ale nie sądzę więc,super że przedłużyli :))

ocenił(a) serial na 8
drarry55

Ponoć mają jakiś pomysł na dwa sezony.

ocenił(a) serial na 8
kilo_alfa

No nawet dobrze się ogląda, ale nie z takim wyczekiwaniem jak przy drugim czy nawet trzecim sezonie, przynajmniej ja tak mam.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Dla ciebie to "no Brody no Homeland" więc jesteś nieobiektywny :D

ocenił(a) serial na 8
kilo_alfa

Trochę na pewno :-).

ocenił(a) serial na 8
kilo_alfa

Najnowsze hasło:No Quinn, Yes Homeland :-).

ocenił(a) serial na 8
kilo_alfa

Powinni wprowadzić do gry nową "mocną"postać i oczywiście bardzo inteligentnego przeciwnika dla Carrie...

ocenił(a) serial na 6
kilo_alfa

Zdecydowanie naciągany, a nie udany. Ilość sytuacji, których się nie da, no normalnie się nie da obejrzeć, żeby nie śmiechnąć, powalająca.

ocenił(a) serial na 8
kilo_alfa

Ponoć były jakieś wstępne rozmowy o zakończeniu serialu z producentami, szef Showtime tak stwierdził. A Claire jest już producentem....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones