PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 403
oceny
7,9 10 1 65403
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Odcinek pod hasłem:dowalmy Carrie. Reszta wątków dość poboczna. Carrie wyrodna matka- tak przynajmniej pinda z opieki społecznej twierdzi, przyznać trzeba że nie tak bezpodstawnie jednak. Quinn - dalej robi z siebie przygłupa,ma swoje problemy ze zdrowiem ale działa mi to już na nerwy. Dobrze chociaż że w ten kit Adala nie uwierzył(choć w sumie ten powiedział prawdę) Javadi-prawdopodobnie ma przerąbane Iranie, przez co cała akcja z sezonu trzeciego traci kompletnie sens(w sensie pożytku wywiadowczego). Wygląda na to że za tym wszystkim faktycznie stoi Dar Adal, łącznie z donosem na Carrrie, ,,wyrodną,, matkę. Szkoda mi Carrie, ale jej zachowanie w ostaniej scenie bardzo słabe, zwłaszcza upicie się, w rozmowie z Kim niewiele lepsze. Choć po raz pierwszy od jakiegoś czasu Claire coś ciekawie pograła. W następnym odcinku ciekawie zapowiada się scena rozmowy Carrie z Javadim(ona raczej z oczywistych powodów raczej go nie znosi ).

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Heloł, pomalutku... Nadrobiłem opóźnienia, właśnie siadam do The Return...

WOLVERINE55

Odcinek dość spokojny. Trochę szkoda Carrie ale przynajmniej córeczka bezpieczna z dala od mamusi więc można zacząć zabawę.
Szykuje się świetny epizod 8 Saul nareszcie zacznie współpracować z Carrie + Javadi i to "Yeah me, get in" :D

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Mnie z całego odcinka zaciekawiło powiedzenie "sierżant Brody pozdrawia" ciekawe czy miało to tylko dać znać Saulowi o kogo chodzi , czy szykuję się kolejne zabili go ale uciekł.
Szczerze zaryczana Carrie mnie osobiście nudzi mam wrażenie że każdy jeden sezon jest pisany na jedno kopyto na początku wszystko ładnie pięknie , potem bum histerie wałkowanie choroby psychicznej Carrie ratuje świat i wszystko dobrze się kończy . Bardzo lubię ten serial ale zaczyna mnie to nudzić , z każdym odcinkiem mam wrażenie że wiem co będzie w następnym i zwykle wiele się nie mylę, co odbiera mi cała frajdę z oglądania.

ocenił(a) serial na 8
Sug

Chciałbym Pan B wrócił. Ale myślę że to tylko takie hasło awaryjne.

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

Dwa sezony temu, już to mówiłem, że może go wskrzeszą.... Mnie by się podobało, gdyby jego żonka się znowu pojawiła... Najsmaczniejszy element tego serialu.

WOLVERINE55

Pytanie w co gra Dar Adal?

ocenił(a) serial na 8
mdalig

Jak to w co? Nie zgadza się z polityką prezydent elekt.

ocenił(a) serial na 10
mdalig

Najgorsze jest to, że jego gra jest skazana na porażkę. Zdyskredytowanie Carrie i trzymanie pod butem Petera oraz Berensona to trochę za mało. Wychodzi na powierzchnię, że dość mało jest znaczących postaci w ostatnim czasie w Homeland. W sumie nie wiemy co się w CIA dzieje, może to i lepiej bo przecież Carrie chce się trzymać zdala od agencji... No ja po cichu liczę, że pojawi się jeszcze ktoś ogarnięty bo sam Saul z Javadim plus zrozpaczona Carrie to trochę za mało na Adala. Petera nie liczę bo jest w takim stanie, że i tak za dużo ogranął np. z tym śledzeniem cyngla Adala było deczko naciągane. Mam nadzieje, że nie zrobią z niego kluczowej postaci sezonu bo to było równie słabe co powrót Nicolasa B...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones