PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 555
ocen
7,9 10 1 65555
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Opisy ostatnich dwóch odcinków :
Episode 4.11 - "Krieg Nicht Lieb"
Carrie puts her life on the line to get her team out of Pakistan.

Episode 4.12 - "Long Time Coming"
Back in the States, Carrie and Saul investigate what she saw in Islamabad.

Wynika z tego że Saul raczej przeżyje.
Więc zostają trzy opcje co do tego kto może zginąć w tym sezonie:
1.Quinn-zawsze istnieje taka możliwość jeśli chcą żeby był to ktoś z ważniejszych postaci.
2.Dennis,Frank, pani ambasador-jeśli ktoś z tej trójki, to słabiutki będzie ten finał...
3.Lockcheart-nie znoszę typa ale wolałbym by skończył w więzieniu a nie martwy.

A wy jak sądzicie?, kto zginie?.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Według mnie na pewno zginie Dennis, a jak nie on to jego żona oraz obawiam się, że ktoś z dwójki Quinn/Lockhart czego bym raczej nie chciał. Quinn to moja ulubiona postać natomiast Lockharta lubię ze względu na jego niektóre teksty, z których nie ukrywam, że mam trochę beki i ogólnie nie owija chłop w bawełnę, co również mi się w nim podoba.

ocenił(a) serial na 8
picinho

Po dziesiątym odcinku odświeżam temat o tym co też jeszcze może się wydażyć. Ja po pierwszych trzech odcinkach zacząłem uważać że Quinn może się wkurzyć w tym sezonie i jak widać miałem rację(znowu?). A co do tego co z tego wyniknie mam trzy możliwe hipotezy:
1.Quinn zginie, być może dopnie swego ale zapłaci za to życiem. 2.Trafi do więzienia i następny sezon będzie częściowo o ratowaniu go(takie sobie by to było).
3.Carrie wciśnie mu jakiś łzawy tekst i Quinn odpuści(miłość? uuu....).

Pewne wydaje się to że Quinn nie ma chyba w tej chwili w ogóle szacunku do Carrie, scena w zwiastunie jak łapie ją za gardło na to wskazuje. Wygląda jakby był gotów zabić ją na miejscu.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

nie przewidziales chyba sytuacji siedzącego w aucie - pasazera Hagganiego w ostatnim ujęciu w przedostatnim odcinku ;)

ocenił(a) serial na 8
Juliaszek

No tego nie brałem pod uwagę.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Tak myslalam ;)

ocenił(a) serial na 8
Juliaszek

Ale ta postać w tym sezonie pojawiła się dotąd tylko raz w rozmowie z Saulem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones