PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556737}

Hotel 52

5,6 15 162
oceny
5,6 10 1 15162
Hotel 52
powrót do forum serialu Hotel 52

Kiedy nareszcie przestana nakrecac i emitowac te gowniane telenowele, a wezma sie za prawdziwa kinomatografie ?
A najgorsze jest to, ze jakies beztalencia zagraja w takim gownie i zaraz nazywane sa gwiazdami.
Ludzie ! Co sie przez ostanich 20 lat powyprawialo !!! Ani muzyk, ani filmu.

ocenił(a) serial na 1
Zyga1

Prawda, te dzisiejsze seriale są naprawde sztuczne, nie ma w nich życia, bazują na intrygach, zdradach. Bohaterzy i bohaterki mają po kilku partnerów z którymi odrazu prawie do łożka włażą, czyli pewnie TV chce szczególnie młodym pokazać, że szmacenie się kobiet i mężczyzn jest zupełnie normalne zamiast to potępiać. TV promuje marnych aktorów, którzy w większości są gotowi się rozebrać przed kamerą dla roli. Jednak co do serialu to głupoty pierwszej miłości nikt nie pobije, oni sami ze sobą już się tylko ścigają. Pomijając oczywiście te niedorozwinięte niby lekko dokumentalney typu "dlaczego ja", tu to "pamiętniki z wakacji" głupotą i wynaturzeniem człowieka wygrywają. Mieszkam obecnie w mieście i jak widze tych nastolatków stylizujących się ze skarpetami na głowach i smartfonami w McDonaldach z kolczykami w nochalach to bym to najchętniej wysadził. Pewnie tacy właśnie głównie głosować będą na Palikota, co za czasy.

Juve1155

Co ma strój do gustu i polityki? Skarpety na głowach... I oglądaliście to w ogóle? Wcale nie był taki najgorszy. Co prawda nie śledziłem go, ale zdarzyło mi się coś tam zobaczyć. To przede wszystkim serial, z podziałem na sezony, a nie kolejna opera mydlana typu Pierwsza Milość itp. Wyluzujcie.

Juve1155

Już chyba lepsi tacy, niż zdziecinniałe dewoty, stare ORMOwce, czy brunatne gangreny wybierające kaczyńskiego.

ocenił(a) serial na 3
Zyga1

Nigdy. Telewizja próbuje robić sieczkę z mózgu, żeby przyzwyczaić widownię, że takie produkcje są właśnie na czasie i trendy. A dlaczego, bo są tanie do wyprodukowania i proste.

Zyga1

Tež mnie to nie raz wnerwia jakis gogus zagra w takim glupim serialu w dodatku drewnianie a nastolatki juz piszcza bo przystojny i na Fw daja 9/10 gl za ladna buzie.A co do serialu to niestety slaby jak wiekszosc polskich wspolczesnych seriali.

ocenił(a) serial na 1
Zyga1

W 100 % -tach popieram. Ten serial jest niespójny, koszmarny scenariusz, zdjęcia, aktorzy generalnie też.
Jeżeli ten serial to polska wersja Hotelu Babilon , to Fiat 125p jest wersją Astona Martina. I to wszystko w temacie tego serialu.

A tak off topic, to za komuny były kręcone ambitniejsze filmy, że nie wspomnę o komediach. Dzisiaj symbolem polskiej komedii jest wymiotujący Borys Szyc i Karolak. Dno i 2 metry mułu.

ocenił(a) serial na 3
johanson

cztery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones