PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 857
ocen
8,3 10 1 169857
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Jak wiemy, żona Franka podąża za nim wszędzie, czyni zło, wplątuje niewinnych ludzi w swoje gierki
(Gillian, Adam) i jest bezlitosna.
Jednak od czasu do czasu, scenarzyści robią coś, co ma nas przekonać o istnieniu ludzkiej i łagodnej
strony kamiennej Claire. Czy jest to pragnienie posiadania dzieci, czy płacz na schodach. Jednak to
tak naprawdę zupełnie nie współgra z ogólnym zarysem tej postaci. Gdyby naprawdę miała w sobie
trochę dobra, to czy dopuściłaby się tych wszystkich okrucieństw i manipulacji? Nie wierzę, że to
tylko wpływ Franka, ponieważ oni są ulepieni z tej samej gliny.
W odbiorze jest to dla mnie niekonsekwencja scenariusza. Nieudana próba nadania tej postaci
tajemniczej głębi, może drugiego dna. Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Ona jest wyrachowanym sprzedawcą. Prawdziwa reprezentantka narodu skrajnie kapitalistycznego, jakim jest USA.
Wszystko ma swoją cenę, a rzeczy takie jak sex męża z innymi dziewczynami, są towarem na eksport.

Dopiero ogladam 10 odcinek i tez próbuję rozkminić jej system wartosci.

wrotek

To jeszcze wiele się o niej dowiesz i jestem ciekawa, jak zdiagnozujesz panią Underwood, mając pełny obraz. Jeśli będziesz miał ochotę, to podziel się tutaj swoją opinią. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Obejrzalem wszystko i doszedlem do wniosku ze claire nie jest taka zła, posuwa się do zagrań nie fair tylko wtedy kiedy ktos gra nie fair przeciwko niej. Inna rzeczy mnie interesuje, czy wiedziala ze jest maz do morderca.

ocenił(a) serial na 8
Mikasa08

Jestem po 6 odcinku 1 serii. Claire chce się utrzymać na powierzchni jak długo się da. Nie chce skończyć na kasie w fastfoodzie. Ona i Frank nie są już młodzi. Serial pokazuje jak stary świat ustępuje nowemu, ale nie bez walki. Aby się utrzymać trzeba iść razem z młodymi, a oni będą jeszcze bardziej zepsuci. Nie mają dylematu czy uprawiać jogging na cmentarzu, bo uprawiają tam seks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones