PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400970}
5,5 16 277
ocen
5,5 10 1 16277
2,6 5
ocen krytyków
I kto tu rządzi
powrót do forum serialu I kto tu rządzi?

Ten serial to jest dowód, że Linda potrafi grać każdą rolę

ocenił(a) serial na 6
Ziomek121

I dzięki bogu że ktoś mu zaproponował tą rolę ....
Inaczej byłby kojarzony tylko z filmami : Psy, Sara, Demony wojny wg Goi czy Czas Surferów

Vanilia2905

Ano, właśnie. Wydaje mi się (sam mam także o nim takie wrażenie), że przylgnęła do niego taka łatka silnego, bezlitosnego twardziela, a dzięki takim filmom jak choćby "Tato", czy właśnie ten serial można zobaczyć w nim także to inne, cieplejsze oblicze co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Właśnie parę miut temu przypadkiem obejrzałem kawałek odcinka tego serialu i odtąd zamierzam na niego "polować", bo - jak dla mnie - warto.

ocenił(a) serial na 6
cOOba

Sam przyznał że już miał dosyć wrzucania go do wora z napisem TWARDZIELE, MIĘŚNIAKI itp :)

Vanilia2905

No proszę, tego nie wiedziałem. Tym bardziej więc podziękowania za "oświecenie".

PS. Nie wiem skąd inspiracja, ale gratuluję szczerze awatara/u :-). Ma w sobie coś przyciągającego ;-).

ocenił(a) serial na 6
cOOba

Inspiracja ? Z mojego zawodu ;) dzięki ;)

Vanilia2905

"Inaczej byłby kojarzony tylko z filmami : Psy, Sara, Demony wojny wg Goi czy Czas Surferów"


Akurat w Czasie surferów to jest parodia jego ról twardzieli. A z rolami tylko i wyłącznie twardziela kojarzy go pokolenie, które nie zna takich filmów jak "Kobieta samotna", "Przypadek", "Matka Królów", serial "Punkt widzenia" i jeszcze paru innych.

ocenił(a) serial na 9
Vanilia2905

Inne oblicze Lindy.

Vanilia2905

Nieprawda. Ja najbardziej cenię go za rolę w Przypadku, Dekalogu VII, Pitbullu. Dopiero potem za Franza Maurera.

W ogóle, ten serialik był w porządku. Wczoraj na drugim Polsacie (nie wiem, dlaczego tam zabrnąłem) trafiłem na odcinek 2. I przypomniało mi się, jak za dzieciaka się to oglądało. Fajnie.

Ziomek121

Jak dla mnie to dowód właśnie przeciwnego wniosku. Ani Linda ani Foremniak nie potrafią być śmieszni.

Lisa__Rowe

Moim zdaniem to było to sztucznie zagrane. No chyba że tak miało to być zagrane.

ocenił(a) serial na 1
Lisa__Rowe

Grał jak ostatnie drewno, sztucznie i nieśmiesznie.

ocenił(a) serial na 6
Matrioszek

Dokładne miałem/mam to samo odczucie. Od początku nie podobała mi się jego gra w komedii. Zresztą nic się w tym nie zmieniło, jego gra komediowa w "Planeta Singli 3" jest identyczna i było dla mnie nieporozumieniem dlaczego właśnie jego wybrali...

Kolejna ciekawostka, to pamiętam jak narzekał na seriale jakie to złe są i odrzuca propozycje, poczym pojawia się w "Dziki" i "I kto tu rządzi".

Lisa__Rowe

Linda potrafi, ale akurat w tym serialu rzeczywiście się męczył - jakby go ktoś wsadził w za ciasne i sztywne ubranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones