PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 237
ocen
7,9 10 1 12237
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Zacząłem oglądać POI jakoś 2tyg temu, głównie ze względu Emerson'a(jestem jego fanem za LOST). Serial wciągnął niesamowicie. Mimo, że fabuła czasem jest nielogiczna i Reese często używa "supermocy" to wszystko jest ciekawe! Genialny 1 i 2 sezon, słabszy 3 i 4, który mimo słabego początku wciska w fotel. Walka dwóch SI, retrospekcje Harolda. W sumie fabula wchodzi w skalę globalną i tylko czekać aż Samarytanin uzyska dostęp do baz innych krajów. Myślę, że Harold będzie dążył do wyłączenia obu maszyn. Odcinek 4x11 pokazuje jak bardzo złożony jest proces myślowy SI. Myślę, że Samarytanin ma więcej luk niż Maszyna

ocenił(a) serial na 10
suicone

Odcinek 4x11 był chyba jednym z najlepszych od baaardzo dawna, wciskał w fotel jak nigdy <3 Ale pomimo tego, że 4 sezon troszkę leży, ostatnie odcinki ratują go bardzo i jedyne, czego się obawiam, to że nie odnowią serialu na kolejny sezon :( Byleby tylko jakoś ładnie zakończyli (czytaj: nie tak jak np Czas Prawdy, gdzie koniec każdy mógł sobie co najwyżej dopowiedzieć w myślach - ale może tylko mnie frustrują otwarte zakończenia ^^ ).

Mimo wszystko, bardzo mi żal warstwy emocjonalnej z sezonów 1 i 2, która została zduszona w sezonie 3 i zupełnie prawie zniknęła w sezonie 4, więc np. postać Reese'a jest "spłaszczona" kompletnie (serio, tylko chodzi i się czasem uśmiechnie albo zrobi groźną minę, a przecież jak dali Caviezelowi odpowiedni scenariusz to grał fenomenalnie w pierwszych sezonach, nadal robi co może ^^). Z drugiej strony czego wymagać od serialu akcji, w którym każdy odcinek jest mini-filmem, a prawie wszystkie drogi fabularne zostały już wykorzystane. I tak podziwiam Nolana i spółkę, że potrafią zaskakiwać na tym etapie tak genialnymi odcinkami jak 4x11.

Mnie jakoś średnio wciąga walka Samarytanina i Maszyny, bardziej jestem ciekawa wątku kryminalnego, czyli walki Eliasa z Bractwem ;)

ocenił(a) serial na 10
moonlighting

U mnie serial awansował z "9" na "10" po ostatnich 3 odcinkach :)

ocenił(a) serial na 10
freeman94

Oj tak, trzeba przyznać że ostatnie 3 odcinki były absolutnie bezkonkurencyjne! ;)
Chociaż moimi faworytami są nadal odcinki 9 i 11. To pewnie syndrom połowy sezonu (w każdym poprzednim sezonie gdzies na etapie 9-13 działo się tyle co na koniec sezonu albo więcej), ale zdecydowanie podnoszą jakość 4 serii, w którą miałam czasem chwile zwątpienia :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones