PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 237
ocen
7,9 10 1 12237
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

Szkoda, że serial, który miał świetny watek kryminalny przez 2 pierwsze sezony, został tak drastycznie spłycony do serialu o dwóch gadających maszynach i nielogicznej teorii spiskowej. Przez co stał się niestety nudny i szalenie meczący. Prawdopodobnie z tego powodu traci on na swojej oglądalności. Właściwie ciężko go komukolwiek polecić, bo 2 pierwsze sezony są dla amatorów kryminału, a dwa kolejne, dla niewymagającego widza science fiction. Spisuję serial na straty a fanom życzę miłego oglądania.
Piszę opinię raz jeszcze, bo mój poprzedni post strolowała jakaś wełniana istotka, których niestety jest cała masa na Filmwebie, więc, nie ma po co tam zaglądać :P

ocenił(a) serial na 9
katjo13

cusz jeśli lubisz oglądac procedurale bez żadnego głównego wątku to polecam gownixy typu csi albo ncis , ostatnie 3 epy poi były najlepsze w całym serialu

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Poziom , którego wiele seriali nie osiąga przez całą emisję.

Ale nie odpowiadaj jej, nie ma sensu, to idiotka, kłamliwy pusty dzban, który musi pokazać, że "zna się" na serialach, ale woli syf pokroju csi, jest za głupia na ten serial, pewno ślini się do plakatu Filliona na ścianie.

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Ty wiesz, że ona celowo atakuje ten serial i zakłada nowy temat, bo myśli, że mi zrobi na złość, za to, że w innym wątku obnażyłem jej głupotę, nawet obniżyła ocenę pusta dzida, bo w tamtym temacie dawała całe 4. Pustak.

Belsnizkel

A swoją drogą muszę wam podziękować. Stanowicie dla mnie (oczywiście nie tylko, nie popadajcie w samouwielbienie) fantastyczny materiał do mojej pracy doktorskiej, w prostych słowach ujmując - na temat agresywnego zachowania się (behawioryzm) ludzi na forach internetowych, oczywiście temat brzmi inaczej, ale tak łatwiej tłumaczyć :P Filmweb roi się od agresywnych przedstawicieli społeczeństwa, wystarczy napisać jakąś kiepską bądź wręcz fantastyczną opinię na temat czegokolwiek. i stanowi fantastyczną bazę danych dla mojej publikacji. Daję już wam spokój panowie. Nie męczcie się. Tu skończyłam. Dzięki i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Szczerze, lepiej być nieco agresywnym, ale mieć rację niż jej nie mieć wcale i upierać się przy swoim.

Po za tym nie żartuj, już ja wiem jaką ty możesz co najwyżej robić "pracę doktorancką"....

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Jest dokładnie na odwrót, puste dzbany odpadają, bo za trudne dla nich do pojęcia, takie fakty, tylko potwierdzasz swoją betonową logikę...

Programista_filmweb

O, cześć wełniaczku :) Tęskniłeś widzę :)

ocenił(a) serial na 10
katjo13

Słuchaj, twoja logika jest taka, że jeżeli nie słucham np. danego gatunku muzyki to powinienem wystawiać każdemu innemu gatunkowi niską ocenę z tego tylko powodu, że mnie to nie interesuje i mi się nie podoba, proszę, każdy normalny rozumie, że tak się nie robi, jak tego nie rozumiesz to nie ma o czym mówić, ale to argument niepodważalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones