PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618075}

Impersonalni

Person of Interest
7,9 12 226
ocen
7,9 10 1 12226
Impersonalni
powrót do forum serialu Impersonalni

4x12

ocenił(a) serial na 10

4x11 byl chyba najlepszym odcinkiem calego serialu (wdlg mnie) a ten odcinek jeszcze bardziej mnie wbil w podloge;d

fajny pomysl ze nie pokazali bezposrednio losow ekipy po takiej utracie tylko stopniowo... cos mi sie wydaje ze ta babka (Kontrola) przejdze na strone Fincha za iles tam odcinkow...

moment w ktorym szukają Saida i jego kumpli - ja zawsze lubilem sie zastanawiac nad potęgą Samarytnanina tyle obliczen itp itd na sek.

Maly Agent 3d Samarytanina - cos ma w sobie... niepozorny a potrafi dac w kosc. Nigdy nie lekceważ przeciwnika;)

Razi mnie troche jedna rzecz - w momencie gdy Samarytanin mowi do tego malego i poki maly to uslyszy przeanalizuje (jak to czlowiek) i powie to powinnien byc jakis odstep czasowy ta jedna czy 2 sek. a tutaj odrazu. tez z drugiej strony jak by tak tworcy zrobili to wygladaloby ze jest opozniony w rozwoju.. no ale to razi troche

ocenił(a) serial na 8
miszka92

Wiemy że nic nie wiemy chociaż po obejrzeniu promo 4x13 wychodzi na to że Shaw prawdopodobnie żyje, Nadzorczyni nie jest głupia i zaczyna podejrzewać że coś jest nie tak, Said pracował z kumplami przy zabezpieczeniach, kryptografii itp a po zakończeniu pracy jego koledzy zostali zabici przez informacje od samarytanina - nie chciał dać dostępu do dysku co pewnie by wskazywało na to że nie byli terrorystami, do tego "oględziny" miejsca strzelaniny, kobita jak powiedziałem głupia nie jest i to ze sobą powiąże a czy przyłączy się do Harolda- całkiem możliwe, chociaż prędzej stawiał bym na Gric'a, zresztą Trabay fajnie się w serialu prezentuje i mam nadzieję że częściej bedzie się pojawiał. A dzieciak fajnie pogrywał z Garrisonem i ta jego mina jak chłopak mu mówi '"będziemy w kontakcie" haha świetne tak jak na początku fragment wywiadu z kolesiem co został postrzelony w kolano "sorry, szukamy przyjaciółki", zawsze mi się podobał humor w POI.

ocenił(a) serial na 10
miszka92

Nie zauważyłem, że jest temat o 4x12, bo został trochę zakopany, mój można zignorować, bo raczej proszenie administracji o usunięcie w obecnych czasach to prośba o zadanie niewykonalne.

Hm. Dość ciekawy odcinek, choć było czuć brak Fincha. No niby był na chwilę, ale moim zdaniem to on i jego retrospekcje napędzają serial najbardziej. Coś więcej wiemy o Kontroli.., może będzie nowy sojusznik? Nie jest to osoba godna zaufania, ale może kiedyś.. . No i chyba wreszcie wiemy kto będzie nowym członkiem ekipy po Shaw. Lubię tego aktora, może nie ze Spartakusa, ale dość przyjemnie się go ogląda, zwłaszcza w PoI, jak gra pozytywnego bohatera. W sumie wcześniej wliczałem go w szerszy skład, teraz wychodzi raczej na pierwszy plan.

Jako, że ten temat był pierwszy, mam nadzieję, że tutaj wszyscy będą się wypowiadali, a mój zostanie zignorowany.

ocenił(a) serial na 10
Lordnar

myslisz ten agent wejdzie w miejsce Shaw? moze ona wróci w sumie to nie jest do końca pewne czy pozegnala sie z serialem przynajmniej ja tak gdzies wyczytalem..

ocenił(a) serial na 10
miszka92

Aktorka grająca Shaw jest w ciąży i chyba chce pobyć trochę z dzieckiem, jak się urodzi. Chwilowo będą musieli z niej zrezygnować, na rzecz kogoś nowego.

ocenił(a) serial na 8
miszka92

... cos mi sie wydaje ze ta babka (Kontrola) przejdze na strone Fincha za iles tam odcinkow...

Ta babka to biega po sejmie w Polsce ;))) .. http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/gastronomiczna-awantura-w-sejmie-a-interna uci-bezlitosnie-sie-smieja-zobacz-memy/ttex7

ocenił(a) serial na 10
PLayer_6

Wiedziałem, że ktoś wreszcie podeśle jej zdjęcie :D

ocenił(a) serial na 10
miszka92

A nie raziło cię, że chłopak maluje jak maszyna? Nie wiem czy coś w tym jest czy to tylko fanaberia twórców, ale być może samarytanin bardziej go kontroluje niż nam się zdaje.

Dodam też, że to NIE JEST trylogia, to stacja tak to promowała, ale de facto scenarzyści stworzyli tetralogię, przed nami jeszcze wykończenie, 4x13.

ocenił(a) serial na 8
Programista_filmweb

Nie, no chyba raczej by nie zrobili jakiegoś syntetyka czy hybrydy, to by było zbyt debilne ale to że dzieciak jest inny to widać,

ocenił(a) serial na 10
pasior87

A dlaczego debilne, jedno na pewno wiem, z tym dzieciakiem jest coś mocno nie tak, maluje jak maszyna, odzywa się tak jakby to sam samarytanin za niego mówił.

W ogóle najbardziej wkurza mnie w nim to, że jedną dziurkę w nosie ma większą.

ocenił(a) serial na 7
miszka92

Odcinek wniósł nieco świeżości, bo w końcu dostaliśmy trochę informacji z nieco innego punktu widzenia/siedzenia. Można chyba śmiało powiedzieć, że Samarytanin sprawuje już pełnię władzy, tylko, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Jestem zdania, że nie ma na ziemi człowieka, który jest mu się w stanie przeciwstawić. Jedynie Maszyna stanowi alternatywę, ale czy to nie będzie wchodzenie z deszczu pod rynnę? Ogólnie odcinek dobry, ale za przedszkolaka odejmuję 2 pkt. Aż żal patrzeć.

ocenił(a) serial na 10
acidity

przedkszolak jest spoko. cos nowego wnosi. j.w. wspominano - watpie czy to jest syntetyk. nie robmy sci-fi z persona;) narazie te maszyny to sie utrzymuja jeszcze w granicach rozsądku. Chociaz moze Twórcy cos ciekawego wymysla z jego postacia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones