PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785077}
4,6 4 542
oceny
4,6 10 1 4542
Inhumans
powrót do forum serialu Inhumans

jeden wielki kicz. Zniszczyli postaci.

Marek84

*postacie ;)
i nie nie zniszczyli. każdy ma swoje wyobrażenia, najwyraźniej reżysera były inne niż twoje.
mi się podoba. mam przeczucie, że rozwinie się w dobrą stronę.

ocenił(a) serial na 3
kasiap_18

Obie formy, postacie i postaci, są poprawne.

ocenił(a) serial na 6
AtramentoweSerce

dla kogos, kto potrafi odmieniac rzeczowniki obie formy nie sa poprawne

keteek

Oto fragment hasła postać z "Nowego słownika poprawnej polszczyzny":
postać, lm M. postacie a. postaci (…)
Ale (z liczebnikami): Dwie, trzy, cztery postacie (NIE: postaci).

ocenił(a) serial na 6
sakinom11

chodzilo mi, ze w tym kontkescie obie formy nie sa poprawne

ocenił(a) serial na 6
keteek

chodzilo mi o to*

AtramentoweSerce

Tak jest, obie są poprawne

ocenił(a) serial na 3
IndianaKingston

Po pierwszych odcinkach stwierdzam, że serial zły nie jest. Ale na pewno nie jest też dobry. Więcej w mojej recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=ZTdJzDEb0Yk

kasiap_18

Biernik: Kogo? Co? postacie/ postaci.
Te dwa odcinki to było przedstawienie postaci. Też uważam, że się rozwiną w dalszych odcinkach, na razie to wyglądają na rasistów, np: stosunek Gorgona do Maximusa, ale Gorgon przekonuje się już do ludzi (surferzy).

ocenił(a) serial na 3
Marek84

Potwierdzam. Zawód na całej linii. Zapraszam do mojej recenzji, gdzie trochę się nad Inhumans poznęcałem.;) https://popkulturysci.pl/inhumans-s01e01-02/

dariuszfilipek

Guilty pleasure i nic więcej, bo mądrym obejrzenie kolejnych odcinków po dwóch premierowych bym nie nazwał. Obejrzałem i żałuję. I pewnie obejrzę kolejne, by zobaczyć czy coś się zmieniło lub jak serial sięga bruku. Czekam aż ABC oficjalnie ogłosi jego usunięcie ;)

ocenił(a) serial na 3
Sebsen

Nic się nie zmieniło. Z odcinka na odcinek jest tylko gorzej. Aż dziw, że serial może być słabszy. Obecnie osiąga okolice dna i jedyne do czego moge go porównać to do kiepskich, budżetowych filmów akcji z początku lat 90. TRAGEDIA

dariuszfilipek

Ale te i formą i treścią nie siliły się na nic ambitnego. A tu wielkie tematy i dylematy podane w formie kiczu i tandety.

dariuszfilipek

A Ichabod i Komiksomaniak zrobili sobię BEKĘ :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones