PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785077}
4,6 4 542
oceny
4,6 10 1 4542
Inhumans
powrót do forum serialu Inhumans

https://www.comicbookmovie.com/tv/marvel/inhumans/it-appears-as-if-marvels-inhum ans-has-been-cancelled-by-abc-before-season-1-even-airs-a153972
Jeśli po czymś takim Scott Buck zostanie zatrudniony do jakiejkolwiek innej produkcji superbohaterskiej to znaczy, że albo ma haki na ludzi w Marvel Television albo ktoś ważny w MT nie ma kontaktu z rzeczywistością. Sam jeszcze nie widziałem ani jednego odcinka, ale po tych wszystkich zapowiedziach i recenzji pierwszych dwóch odcinków, które zobaczyłem to faktycznie nie zdziwię się jak faktycznie usuną to z kanonu MCU. Niby były już jakieś nawiązania do AoS, ale nie takie, których nie dałoby się obbejść i wyjaśnić, że to alternatywne uniwersum. Nie mówię, że może się nie rozkręcić, ale nie mam żadnych oczekiwań. Napiszcie co sądzicie.

ocenił(a) serial na 3
filmomaniak444

Sorry za błędy. Napisane na szybko

filmomaniak444

To tylko sprawia, że jeszcze bardziej chcę obejrzeć ten serial. Na dobrą sprawę krytycy tak naprawdę nie wiedzą co oceniają, w końcu to tylko dwa odcinki - AoS też się długo rozkręcali, dłużej niż te 8 odcinków, które mają Inhumans, a przecież AoS to teraz wspaniały serial. I mam nadzieję, że i tak wywalą Bucka, obojętnie czy sezon 1 będzie dobry czy zły, tak na wszelki wypadek.

filmomaniak444

Myślę, że drugi sezon powstanie i to bez Bucka, który nie zasługuje na to, by jeszcze kiedykolwiek maczać łapy w MCU. Tak mi się wydaje. Marvel zawsze daje sobie drugą szansę. Już niedługo się przekonamy. Chociaż tak szczerze, to oddałabym Inhumans za powrót Agentki Carter. Do tej pory nie ogarniam dlaczego skasowali ten serial?
No i może Marvel Tv mogłoby się wreszcie zdecydować na Thunderbolts razem z Netflixem? :>

ocenił(a) serial na 3
balex

"Chociaż tak szczerze, to oddałabym Inhumans za powrót Agentki Carter. Do tej pory nie ogarniam dlaczego skasowali ten serial?"
Przez znaczny spadek oglądalności w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jeśli się nie mylę, to oglądalność spadała z odcinka na odcinek. Co zapewne było wywołane tym, że wiele osób uważało, że poziom serialu spadał z każdym odcinkiem (w tej grupie jestem ja i o ile pierwszy sezon był całkiem dobry, o tyle w drugim dobrnęłam do połowy i odpuściłam, bo oglądanie było mordęgą), więc oglądalność leciała w dół.

ocenił(a) serial na 6
Bianka_Lg

Co do Agentki Carter to sie zgadzam - pierwszy sezon bardzo dobry, drugi srednio. W drugim sezonie bylo wiecej zapychaczy, nie zbyt interesujacy przeciwnik, fabula chwilami sie nie kleila, akcje przeniesiono do innego miasta przez co wiele waznych i ciekawych postaci bylo rzadziej na ekranie, najlepsze trio (Peggy, Jarvis i Howard) prawie nie mialo wspolnych interakcji , nawet easter eggow bylo mniej. W dodatku bez zakonczenia ale to akurat wina ABC ktore niemal zawsze daje albo nie daje zielonego swiatla swoim serialom juz po nakreceniu wszystkich odcinkow.

ocenił(a) serial na 6
balex

Thunderbolts mogliby zrobic ale niech nie wprowadzaja za wiele nowych postaci bo sie drugie Suicide Squad zrobi. Juz im sie w MCU nazbieralo dosc takich postaci z ktorymi nie specjalnie maja co dalej robic to niech wrzuca im tam, no i wtedy mozna by dodac z dwie nowe postacie.

ocenił(a) serial na 6
filmomaniak444

Scotta Bucka zatrudnili do Inhumans zanim jakikolwiek odcinek Iron Fista trafil na pokazy testowe - po prostu kupili kota w worku. Juz wywalili Bucka z Iron Fista i dali serialowi nowego showrunneraa, a oficjalnie wytlumaczyli to tym, ze Buck potrzebuje wiecej czasu na Inhumans - co jest nie prawda bo sa showunnerzy ktorzy prowadzili w jednym czasie 2, a nawet 3 seriale, po prostu dal ciala i ratowali co mogli. Moim zdaniem z Inhumans bedzie tak samo - wywalic Bucka i dac kolejny sezon z nowym showrunnerem. Jedyne co dziala na niekorzysc Inhumans w porownaniu do Iron Fista to budzet - Inhumans kosztuja wiecej wiec powinni i zarobic wiecej, Iron Fist zarobil malo, a i tak dostal kolejny sezon. Osobiscie jestem wielka fanka Inhumans i to co odwalaja z tym serialem rani moje uczucia, moge wybaczyc chwilami drewniane dialogi i fabula nie musi byc jakos super ekscytujaca pod warunkiem zeby trzymali sie fundamentow z komiksow - a tymczasem ze systemu kast zrobili jakies rasistowskie okrucienstwo, rodzina krolewska wypada jak jacys tyrani, terrigeneza bez kokonu (to juz zupelnie kpiny) i pare innych mniejszych pomylek.

filmomaniak444

https://www.youtube.com/watch?v=eHq6ZA6uKOg Pierwszy zwiastun, który naprawdę mnie zachęcił. Może to jednak da się uratować? Dlaczego od początku nie przedstawili tego serialu w ten sposób? Co myślicie? Uważam, że jest całkiem ciekawy :D

balex

To był najlepszy trailer z tych wszystkich. Hm, nie przedstawili go na początku, bo zbyt wiele by zdradził na temat pierwszych odcinków, a teraz to Marvel i ABC nie mają już nic do stracenia.

ocenił(a) serial na 3
balex

Ten trailer jest całkiem spoko, ale nie sprawia, że mam choć trochę większe oczekiwania, z uwagi, że już teraz mówi się o anulowaniu serialu. Dużo bardziej czekam na The Gifted, m.in. dlatego, że jesteś fanem X-Men i z zapowiedzi wygląda to całkiem nieźle.

filmomaniak444

To, że ABC promuje serial jako "COMPLETE SERIES" jeszcze nic nie znaczy. Na początku serial Agent Carter też był tak promowany, a potem sezon 2 i tak był. Gdzieś kiedyś czytałam, że X-Files i Prison Break również miały mieć jeden sezon.

ocenił(a) serial na 3
sakinom11

Tylko, że (z tego co mi wiadomo) żaden z tych seriali nie został tak zmiażdzony negatywnymi recenzjami jak Inhumans. Poza tym od początku było wiadomo, że pierwsze 2 odcinki trafią do IMAXu, więc siłą rzeczy (nie mówię, że tak jest, ale tak przypuszczam) powinny być najlepszym co ten serial ma do zaoferowania, a jeśli od tego momentu ma być tylko gorzej, to nie liczyłbym, że 2 sezon powstanie, nawet z innym showrunnerem.

ocenił(a) serial na 6
filmomaniak444

Iron Fist tez byl zmiazdzony przez krytykow i w dodatku mial tego samego showrunnera wiec przypuszczam, ze Inhumans bedzie tak samo - dostana nowy sezon z nowym showrunnerem. Chociaz ostatnio Scott Buck powiedzial, ze ma plan na 3 sezony wiec nie wiem - przy Iron Fiscie mieli dobra wymowke zeby go zwolnic bo powiedzieli, ze musi sie bardziej zajac Inhumans, tutaj nie maja takiej wymowki.

ocenił(a) serial na 3
keteek

Myślę, że skoro udało im się go zwolnić z Iron Fista, to i tym bardziej z Inhumans się uda. Nie wiem tylko, jak poradzą sobie z tym nieszczęsnym rasistowskim systemem klasowym, jeśli ten drugi sezon już bez Scotta powstanie.
A co do pierwszych odcinków, to cóż, nie są tak złe, chociaż ciężko też mówić o tym, że są dobre. Są co najwyżej średnie, ale da się obejrzeć. Więcej w mojej recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=ZTdJzDEb0Yk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones