PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 788
ocen
7,1 10 1 23788
Inna
powrót do forum serialu Inna

Będzie 5 sezon?

ocenił(a) serial na 6

Czy MTV zamierza kręcić 5 sezon? A jeśli tak to czy jest podany orientacyjny czas premiery?

Proszę, nie odsyłajcie mnie do szukania w Internecie, bo jestem świadoma, że pewnie bym
znalazła informacje. Jednak szybciej będzie zapytać tutaj, a jeśli coś wiecie to liczę, że po prostu
pomożecie.

A roznosi mnie po finale 4 sezonu i nie wiem czy wyczekam wakacje...

gloryy

Na filmwebie widać, że 20 odcinków jest zaplanowane na 4 sezon, więc nie ogarniam dlaczego finał. W sumie nie oglądałam ostatniego odcinka, bo nie mogę nigdzie znaleźć z polskimi napisami, ale nie wydaje mi się, żeby to był koniec :)

ocenił(a) serial na 6
pijany_mnich

Chyba nie ma jeszcze z polskimi napisami, ja oglądałam w oryginale :) Dzięki za odpowiedź w każdym razie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pijany_mnich

To nie koniec. 2 część 4 sezonu po wakacjach <3

gloryy

Sezon czwarty się jeszcze nie skończył. Ma się składać z 20 odcinków jednakże z powodu wakacji został on podzielony na pół także odcinek 11 był zaledwie środkiem sezonu.

Ahnessa

bedzie 20 odcinkow z 4 sezonie;d tez sie jaraam i nie moge doczekac po obejrzeniu 11;d

ocenił(a) serial na 7
gloryy

Tak jak było z trzecim sezonem, czwarty również jest podzielony na dwie części. Więc pewnie kolejne odcinki będą w październiku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
no_bo_co

W przypadku 3 sezonu to długo im zajęło nagrywanie i musieli przesunąć premierę. Ostatnio czytałam , że nagrania do 4 sezonu zostały zakończone. Nagrali 20 odcinków już kilka tygodni temu więc raczej premiera powinna być we wrześniu. Miejmy nadzieje XD

ocenił(a) serial na 7
gloryy

Info ze strony mtv :)
"W niedzielę, 28. września o 19.10 rusza czwarty sezon Waszego ulubionego serialu 'Inna'!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones