PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 788
ocen
7,1 10 1 23788
Inna
powrót do forum serialu Inna

Czy odcinek 21 to ostatni odcinek sezonu?
Jeśli tak to kiedy będzie 5 sezon? beznadziejnie się skończyło :/

ocenił(a) serial na 8
ccrystaaaall

a wiadomo kiedy?

ocenił(a) serial na 8
urszulka123456

Ma być podobno w marcu/kwietniu :)

ocenił(a) serial na 7
urszulka123456

Skończyło się faktycznie beznadziejnie. Niby kilka nowych wątków wrzucili, ale tak na prawde nic nie wiadomo.

A jeszcze dodam, że Gabby była niby-dziewicą, a bez oporów poszła do łózka z najlepszym przyjacielem swojego chłopaka, którego ledwo zna. Matty mówił, że ona chce czekać, ale chyba nie na niego i chyba nie była jednak taką świętą :P

TomorrowlanD1991

No nie mówcie mi że to koniec sezonu!!!???!?!?
Niepotrzebnie matka Jenny się wtrącała-wszystko by się ułożyło ale z drugiej strony byłoby po serialu :) Poza tym uważam że nie ma racji że to Matty jej złamał serce-to ona wiele razy to zrobiła kiedy zdradziła go albo wiązała się z innymi facetami a kiedy on chciał się ustatkować jej nagle się przypomniało że jednak chce go.
Bardzo fajnie że mamuśka zaciążyła :) moga być z tego fajne sytuacje :)
Bardzo mi żal Mattiego, ma tyle rozterek-myslał że zwiąże się z Gabby ale dotarło do niego że to Jenna jest tą właściwą, ojciec biologiczny jest delikatnie "nie za bardzo", kumpel go zdradził a teraz zostanie z tym sam bo nie przyzna się Jennie do swoich uczuć. A Jenna pewnie będzie miała nowego chłopaka i mamy powtórkę z rozrywki kiedy pojawił się tamten studencik.
A swoją drogą to Jake odpłacił się Mattiemu pięknym za nadobne :P
Sadie zaczyna być nudna a szkoda bo bardzo lubię tą postać

alutciam

Mnie w 1 sezonie bardzo Sadie wkurzała ale wtedy uwielbiałam Jenne. Teraz się sytuacja zmieniła i jak dla mnie Sadie mogłaby mieć nawet swój serial. chciałabym usłyszeć jej "You're welcome" w collegu. Mam nadzieję, że za bardzo nie straci na tej swojej jędzowatości, choć może będzie musiała, żeby Sergio z nią wytrzymał. Swoją drogą fajna z nich para ;)

alutciam

Masakra czy Jenna nie potrafi chociaż przez chwilę powstrzymać się od chłopa, ze już się tak wyrażę ? Taką ma chcicę ? :D kreują ją na bardzo puszczalską dziewczynę. Co sytuacja, w której Jenna chce wrócić do Matta, a ten ją na chwilę odpycha to ona długo nie czeka i znajduje sobie kolejnego chłopaka. Wkurza mnie to niesamowicie, sama aktorka również jest fatalna, drętwa, cały czas ten sam ton, te same miny.
Zgadzam się z tym, że to Matty jest raczej pokrzywdzony, a nie ona. Fakt co było miedzy nimi na początku serialu to bylo, ale Jenna przegiela ze zdradą. Niby go chce, ale poddaje się niesamowicie szybko. Matty tez dupa wołowa..zamiast podejśc tam do niej i wyznac jej miłość too stał i się przyglądał. Wiem, ze bedzie jeszcze jeden sezon, a oni pewnie i tak(mam nadzieje) skończą razem chociaż ona na niego nie zasługuje. Wiec przeciągają strasznie, ale slaby ten koniec sezonu.
+ Mama Jenny w ciązy :)
Gabbi przespała się z Jakiem hehe cicha woda brzegi rwie :D
- Sadie...nie wiem jak Sergio z nią wytrzymuje.

ocenił(a) serial na 7
Arlett_a

Masz rację, Jenna na serio nie potrafi się powstrzymać od chłopa. Ilu już ich miała... Matty, Jake, Collin, Luke, ten młody prawiczek- nie pamiętam imienia, teraz ten nowy blondas... może kogoś pominęłam?
Jeszcze nie ma 18 lat, a przebieg większy niż niektóre 30tki ;D Np. jej własna matka, mówiła, że miała w życiu tylko 2 partnerów, a jenna już spała z 4 facetami, jak tak dalej pójdzie to przebije swoją matkę 10 krotnie!

ocenił(a) serial na 7
TomorrowlanD1991

Gabby przespała się z Jakiem? Przegapiłam coś? Myślę, że Jake chciał powiedzieć Mattiemu, że coś do niej poczuł.

ocenił(a) serial na 7
ola9151

Wyglądało na to, choc nie było powiedziane wprost, jednak scena, w której leżą razem w łóżku wskazuje na to, że byli "po", a Jake chyba chciał mu o tym powiedzieć. Dziwna sytuacja, mało wartościowe są przyjaźnie i związki pokazane w serialu.

TomorrowlanD1991

ze strony mtv wynika,że to ostatni odcinek serialu.

ocenił(a) serial na 7
TomorrowlanD1991

okej, przegapiłam scenę w łóżku, wyjaśnione ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones