PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 788
ocen
7,1 10 1 23788
Inna
powrót do forum serialu Inna

Ktoś wie może jaka jest data premiery 5 sezonu? Może chociaż miesiąc?

ocenił(a) serial na 6
magda_bak_796

Oficjalnych informacji chyba jeszcze nie ma..

ocenił(a) serial na 10
gloryy

ja też czekam :)

ocenił(a) serial na 9
magda1121

Ja też się dołączam do grona czekających ;)

użytkownik usunięty
magda_bak_796

jedyne co udało mi się znaleźć, to że 5 sezon w USA będzie w kwietniu

ocenił(a) serial na 6

Na jakimś forum czy oficjalne info od MTV?

użytkownik usunięty
gloryy

na takiej stronce http://datapremiery.pl/inna-sezon-5-awkward-season-5-premiera-serialu-8712/
+na facebooku serialu, nie jestem pewna czy oficjalnym

ocenił(a) serial na 6

Na oficjalnym facebooku serialu raczej nie ma premiery, bo mam go polubionego, a nic mi nie wyskoczyło, na stronie MTV też nie widziałam takiej informacji o.O
No i nie ma żadnego trailera, a skoro sezon miałby się zacząć w tym miesiącu to coś by chyba wyszło... :/

użytkownik usunięty
gloryy

Właśnie też mnie ciekawi czemu tak cicho o nim... To co wysłałam to nie oficjalne info więc nic nie wiadomo ;/ trzeba czekać

ocenił(a) serial na 9

Tak jak mi kwiecień albo czerwiec tak piszę na tej stronie http://www.ibtimes.co.uk/awkward-season-5-filming-premiere-date-actor-shares-beh ind-scenes-pictures-what-next-jenna-1487633 i są zdjęcia z planu :)

użytkownik usunięty
pink_chocolade

Jakby miało być w kwietniu to byłoby już głośno na MTV... wydaje mi się, że se trochę poczekamy

ocenił(a) serial na 9

Wiem dlatego napisałam że kwiecień albo czerwiec ale masz racje i nawet gdyby miało być w czerwcu to by coś już na MTV było oby w tym roku była premiera :)

użytkownik usunięty
pink_chocolade

na pewno w tym roku ;D jak wejdziesz na filmwebie na sezon 5 to się wyświetla, że premiera w 2015. Chociaż jedno dobre info ;D

ocenił(a) serial na 9

No dokładnie już nie mogę się doczekać :D

magda_bak_796

31 sierpnia, Jillian Rose Reed wstawiła na instagramie zdjęcie z datą premiery :)

Monka47

Dzięki, w końcu coś się rozjaśniło. Szkoda tylko, że dopiero za parę miesięcy...

ocenił(a) serial na 6
Monka47

Dzięki :D

użytkownik usunięty
Monka47

Potwierdzam na oficjalnej stronie serialu tez wstawili date z zwiastunem, moim zdaniem zapowiada sie najlepszy sezon ;D

ocenił(a) serial na 6

A moim zdaniem najsłabszy... Na razie tylko 1 i 2 był dobry :/

użytkownik usunięty
gloryy

Moim zdaniem tylko 4 sezon był słaby... Głównie przez tą całą akcje z ciążą Evy

ocenił(a) serial na 6

Dla mnie najgorszy był 3. 4 był dla mnie mocno średni.

Też widziałam zwiastun i mi się osobiście podobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones