PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680906}
6,6 2 568
ocen
6,6 10 1 2568
Intelligence
powrót do forum serialu Intelligence

Tak jak w temacie.

ocenił(a) serial na 9
Ariel2400

Ile odcinków będzie liczył 1 sezon? Jaka jest oglądalność wie ktoś?

ocenił(a) serial na 7
Ariel2400

Pierwszy sezon będzie miał chyba 13 odcinków.

Ariel2400

prawdopodobnie 13 odcinków. a sytuacja serialu ma się kiepsko i raczej nie będzie 2 sezonu. ale jeszcze nie wiadomo na 100%, wszystko zależy od stacji. ale oglądalność jest mniejsza niż się spodziewali.

Ariel2400

Nie wiem czy ktoś czeka na drugi sezon bo serial jest kiepski.

maf2

fanów trochę być musi, inaczej stacja zdjęłaby po 4/5 odcinkach albo nie czekali teraz z decyzją o anulowaniu.

ekoderka

Noo serial, jak wiele nowych nie jest wystarczająco dobry, ludzie po pierwszym odcinku, max 2 przestali oglądać (czytałem na jakiejś stronie - czy wiarygodna to nie powiem, bo nie wiem). Pomysł zgapiony z serialu komediowego Chuck - serial odniósł sukces i skoczył sie po 5 sezonach, zobaczcie serial, a zobaczycie skąd pociągnięto pomysł.. No chyba, że były już jakieś podobne seriale do Intelligence..

Logan_Cole

wiem, śledziłam statystyki :P po prostu serial nie ma niższą oglądalność niż stacja oczekiwała. Ale jak pisałam, jakby było na prawdę super, bardzo źle i byłaby dosłownie zerowa oglądalność serial nie doszedłby nawet do 13 odcinka.
Moim zdaniem raczej anulują, ale mogliby już powiedzieć, a nie jeszcze trzymać widzów w niepewności. ;)

użytkownik usunięty
Logan_Cole

Continuum - prócz motywu podróży w czasie, główna bohaterka ma wbudowany czip w głowę.

Ariel2400

Nie będzie 2 sezonu . Przynajmniej tak jest napisane na tej stonie: LINK... http://seriable.com/intelligence-cancelled-cbs-one-season/

lukasz_sz81

"Update: CBS has since informed Seriable that Intelligence has yet to be officially cancelled, so stay tuned for updates. "


Stacja musi dać oficjalną informację, a jeszcze takiej nie było.

ekoderka

Masz racje , CBS oficjalnie nie potwierdził . Jednak spójrz na ten rating i te liczby ---- http://tvseriesfinale.com/tv-show/cbs-tv-show-ratings-for-2013-14-season-30262/ ----- Małe szanse, lecz nadzieja ciągle jest.

lukasz_sz81

śledziłam statystyki na bieżąco. wiem, że sytuacja jest fatalna i, że prawdopodobnie stacja skasuje serial. ale póki co, nie ma oficjalnej informacji, więc po co puszczać "pewne linki"? ;)

ekoderka

Heh ;-} te 'pewne linki' to akurat źródło informacji na temat sytuacji odnośnie tego serialu skierowane do ludzi mniej zaznajomionych z tym tematem. Ale skoro trafiło na tak kumatą i obrotną dziewczynę ;-) , no nieźle !

Ariel2400

serial anulowany.

ekoderka

wiem i dobrze ze nie zaczalem tego ogladac bo jak widac anulowano i tylko czas bym zmarnowal

ekoderka

Szkoda naprawdę, iż ten serial przeszedł do historii, ponieważ młodsze grono tylko narzekało, że brakuje w nim różnych czynników, a tak naprawdę, to głównym spektrum docelowym jest +25 i osoby w miarę z więcej niż przeciętnym IQ. Pomysł, idea, scenariusz były trafne. Mnie mówiąc kolokwialnie "zatopił ten nabój", i niestety jak serial poszedłem z nim na głębokie dno.

ocenił(a) serial na 8
avitt

Mi pomysł i fabuła bardzo się spodobały oglądałem teraz na axn i chętnie zobaczę 2 sezon jak będzie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones