PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433143}

Internat

El Internado
7,9 5 335
ocen
7,9 10 1 5335
Internat
powrót do forum serialu Internat

Czy te seriale są jakoś podobne? Na pewno łączy ich tytułowy internat i elitarna szkola, a poza tym...? Zastanawiam się,
czy zacząć oglądać. Kiedyś namiętnie oglądalam Zbuntowanych i do tej pory milo wspominam. :)

ocenił(a) serial na 10
nattalien

Według mnie nie ma co porównywać ze sobą "Rebelde" i "El Internado", zupełnie dwa różne gatunki. W swoim czasie też bardzo namiętnie oglądałam Rebelde (i zawsze miło ich wspominam)... no ale to telka młodzieżowa, nie ma mocno skomplikowanej fabuły. W El Internado (który co prawda też jest kierowany do młodych ludzi, ale starsi też znajdą w nim coś dla siebie) mamy więcej akcji; to tak naprawdę mieszanka gatunków: horroru, kryminału, komedii, dramatu, thrillera w fabułę wplecione są też miłosne perypetie bohaterów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Serial owiany jest mnóstwem tajemnic, które główni bohaterowie i my odkrywamy z każdym nowym odcinkiem, z każdym nowym sezonem.
Internat wciąga i to mocno już od pierwszego odcinka (przynajmniej tak było w moim przypadku). Ja na twoim miejscu nie zastanawiałabym się czy oglądać tylko już to robiła... na pewno nie będzie to stracony czas ;)

RiDka

dzieki :) moze sie skusze :D a nie wiesz gdzie moge ogladac? masz jakis pewny serwis?

ocenił(a) serial na 10
nattalien

Np. na: alekino .tv (oczywiście bez spacji) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones